Gwiazdy

Anita Lipnicka i John Porter znów na jednej scenie. „Muzycznie zawsze się rozumieliśmy”

Gwiazdy

Anita Lipnicka i John Porter przez wiele lat tworzyli zgrany duet zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym. Po latach przerwy zdecydowali się ponownie wystąpić razem. Planowany koncert ma się odbyć w Warszawie i będzie można obejrzeć go również online.

Kameralny koncert Anity Lipnickiej i Johna Portera

Mimo że ich wspólne projekty odniosły ogromny sukces i cieszyły się uznaniem fanów i krytyków, Anita Lipnicka i John Porter od lat nie wystąpili razem na scenie. Wydana w 2008 roku płyta pt. „Goodbye” była ich trzecim i ostatnim przedsięwzięciem muzycznym.

W tym roku zarówno Anita Lipnicka, jak i John Porter mają powody do świętowania. Piosenkarka obchodziła niedawno swoje 45. urodziny, a w tym roku przypada także 25-lecie jej pracy artystycznej. Z kolei John Porter świętuje 40-lecie swojego debiutu fonograficznego. Muzycy postanowili uczcić swoje jubileusze wspólnym występem. Ich koncert odbędzie się 4 lipca w Warszawie. Ze względu na pandemię dostępnych jest jedynie 100 biletów, jednak występ będzie można również obejrzeć online.

Anita Lipnicka i John Porter - muzyczna para

Anita Lipnicka i John Porter nawiązali współpracę muzyczną w 2002 roku. Już rok później ukazał się ich pierwszy wspólny album pt. „Nieprzyzwoite piosenki” i odniósł natychmiastowy sukces. W 2005 roku ukazała się druga płyta duetu zatytuowana „Inside Story”, który spotkał się z równie ciepłym przyjęciem. Ich ostatni ewspólne wydawnictwo pt. „Goodbye” ukazało się w 2008 roku i zyskało status złotej płyty.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Kwarantanna z humorem Anity Lipnickiej. Artystka zachwyciła kreatywnością i ochronną maseczką z... plastrów ogórka

Miód i Dym Anity Lipnickiej

John Porter i Wojciech Mazolewski łączą siły. "Wyszło z tego coś niesamowitego" - mówią

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości