John Porter

  John Porter

  Anita Lipnicka wydała już szóstą solową płytę. Album nosi tytuł Miód i Dym. Skąd wziął się pomysł na taki tytuł? Na płycie znajduje się kilka kompozycji Johna Portera. Jak jej się współpracuje z byłym partnerem? Czy ich córka odziedziczyła po nich talent muzyczny? Wokalistkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Zapytaliśmy ją również o to, jak się relaksuje po intensywnej pracy i kiedy rusza w trasę koncertową.

  John Porter i Alicja Domańska stworzyli projekt „Alice Left Wonderland", który łączy muzykę i malarstwo. Jak to wygląda? Ona maluje obrazy na żywo, a on śpiewa i gra, a wszystko to współgra ze sobą na poziomie emocjonalnym i artystycznym. Zobaczcie, jak doszło do współpracy.

  Urodził się w Anglii, ale w Polsce mieszka już od 40 lat. Popularność przyniósł mu duet z Anitą Lipnicką. Czemu nagrywał płytę w Anglii, a nie w Polsce? Dlaczego Lipnicka i Porter nie będą już ze sobą współpracować? Gościem Dzień Dobry TVN był John Porter - Brytyjczyk, który pokochał Polskę.

  Razem są od 2003 roku, w tym roku obchodzą swój mały jubileusz. Mają na swoim koncie 10 lat związku i 5 wspólnych płyt. W TVN Cafe gośćmi byli Anita Lipnicka i John Porter. Dlaczego nie bywają na salonach?

  Czego mężczyźni nie powinni mówić kobietom? O to polskie gwiazdy na pokazie Mariusza Przybylskiego zapytała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli jej m.in.: John Porter, Marcin Tyszka, Katarzyna Zielińska, Natalia i Paulina Przybysz?