Gwiazdy

Anita Lipnicka pokazała córkę. Pola jest już nastolatką

Anita Lipnicka

Fot. Kamil Piklikiewicz / East News

Gwiazdy

Anita Lipnicka pokazała córkę. Pola jest już nastolatką

Anita Lipnicka

Fot. Kamil Piklikiewicz / East News

Anita Lipnicka przebywa wraz z córką, Polą Porter na nartach w Austrii, gdzie razem świętują 14. urodziny dziewczynki. Piosenkarka na Instagramie opublikowała ich wspólne zdjęcie.

Wspólny czas mamy i córki

Anita Lipnicka wybrała się ze swoją córką Polą na wspólny, narciarski wyjazd. Panie wypoczywają i szusują na austriackich stokach. Piosenkarka na swoim Instagramie opublikowała ich wspólne zdjęcie. Pola 23 lutego skończyła 14 lat. Urodą wdała się w mamę. Media oszalały na punkcie Poli, a internauci zachwycają się jej wyglądem. Anita Lipnicka już w wieku 15 lat zaczęła karierę jako modelka. Kto wie, może córka pójdzie w ślady matki? Kilka lat temu piosenkarka gościła na czacie DDTVN. Przyznała wtedy, że jej pociecha lubi tańczyć.


Anita Lipnicka – życie prywatne

W latach 2003-2015 piosenkarka była związana z walijskim muzykiem Johnem Porterem. W 2006 roku przyszła na świat ich córka, Pola. Od czterech lat Anita Lipnicka jest żoną Marka Gray’a. Para wzięła kameralny ślub, na greckiej wyspie Hydra.

Nam ślub był też potrzeby do tego, aby udowodnić dzieciom i światu, że to nie jest żadna przelotna znajomość 

- podkreślała wtedy.

Jubileusz artystyczny Anity Lipnickiej

W zeszłym roku Anita Lipnicka obchodziła 25-lecie pracy artystycznej. W wieku 18 lat dołączyła do zespołu Varius Manx. Została zauważona podczas występu w łódzkim radiu. Po dwóch latach Lipnicka opuściła zespół. Wyjechała do Londynu, gdzie uczyła się języka i nagrała pierwszy solowy album. W 2003 roku zaczęła koncertować z Johnym Porterem. Z okazji 25-lecia pracy artystycznej Anita wydała album, który jest zbiorem największych przebojów Anity z różnych okresów twórczości, zaaranżowanych i zaśpiewanych na nowo. Artystka zaprosiła do współpracy kilku producentów.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
87
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0