Popularne czaty randkowe - bezpieczeństwo, prywatność, ludzie.

dziewczyna się przed laptopem
Fot. Sisoje / Getty Images
Dlaczego czaty randkowe są tak popularne? Wiele naszych aktywności odbywa się w świecie wirtualnym. Chętnie nawiązujemy wirtualne znajomości, flirtujemy i randkujemy. Popularne czaty randkowe dają internautom ogromne możliwości. Które czaty randkowe są warte naszej uwagi?

Odkąd pojawiły się czaty randkowe, liczba ich użytkowników nieustannie wzrasta. Współczesne tempo życia, brak czasu dla siebie i nieustanny bieg za karierą sprawiają, że coraz więcej naszych aktywności przechodzi do świata wirtualnego. Czaty randkowe są doskonałą alternatywą dla tych, którym trudno jest wygospodarować czas na randki, nie mówiąc o odwiedzaniu miejsc, w których można poznać swoją drugą połowę. Czat randkowy jest miejscem, w jakim nawet osoby nieśmiałe będą potrafiły nawiązać znajomości.

Rosnąca liczba czatów randkowych

Nie ulega wątpliwości, że czaty randkowe dają ogromne możliwości, ale na który z nich się zdecydować? Wraz ze wzrostem popytu, rośnie podaż ‒ im większe zainteresowanie randkowaniem w internecie, tym więcej powstaje serwisów. Szukając w sieci czatów randkowych, już na wstępie otrzymujemy kilka stron wyników. Jak spośród tylu propozycji wybrać najlepszy serwis?

Popularne czaty randkowe – co je łączy?

Decydując się na założenie profilu na którymś z portali, musimy zweryfikować wszystko, co się z tym wiąże: czy czaty randkowe są płatne, czy mamy zagwarantowane bezpieczeństwo, do kogo są kierowane. Popularne czaty randkowe zachęcają swoją funkcjonalnością i sposobem doboru propozycji profili do odwiedzenia. Wiele par poznało się za pośrednictwem któregoś z czatów randkowych , korzystanie z tego typu serwisów można więc uznać za skuteczne. Warto przy tym pamiętać, że im większa liczba osób jest zarejestrowana na danej platformie, tym większa szansa na to, że czat randkowy pozwoli poznać interesujących ludzi i być może życiowego partnera. Poniżej znajduje się charakterystyka najbardziej popularnych czatów randkowych w Polsce.

Sympatia.pl

Sympatia.pl to od wielu lat najbardziej znany portal dla singli. Dobrze przygotowana aplikacja mobilna sprawia, że czat randkowy jest wygodny podczas korzystania z niego na tabletach i smartfonach. To jeden z tych popularnych czatów randkowych , na których można rozmawiać z konkretną osobą albo wziąć udział w dyskusji grupowej. Z Sympatii.pl korzysta kilkaset tysięcy użytkowników. Bezpłatne korzystanie obejmuje wysłanie jednej wiadomości oraz pisanie do użytkowników mających otwartą pocztę.

Zobacz film: Być kobietą - wosk. Źródło: Dzień Dobry TVN

Badoo

Badoo to kolejny przykład portalu z dobrym czatem randkowym. Serwis rozpowszechnił się dzięki Facebookowi, na którym był jedną z wbudowanych aplikacji. Ponieważ jednak Badoo zasiliło szeregi popularnych serwisów i czatów randkowych, obecnie stanowi odrębną platformę. Serwis wyświetla nam profile użytkowników spełniających nasze oczekiwania, którzy dodatkowo znajdują się w pobliżu nas. Popularne czaty randkowe mają część usług płatnych . Tak jest i z Badoo. Do dziesięciu osób dziennie można wysłać wiadomość bezpłatnie, ale za dodatkowe możliwości trzeba płacić. Konstrukcja czatu jest przyjazna dla użytkownika, co jest uważane za jedną z największych zalet portalu.

eDarling

Osoby, które szukają drugiej połówki, chętnie odwiedzają eDarling. Usługi serwisu są skierowane do osób szukających stałego związku. Tutaj także mamy możliwość skorzystania z czatu randkowego. Podstawą funkcjonowania strony jest metoda doboru partnerskiego, co odbywa się poprzez selekcję oczekiwań wobec potencjalnego partnera.

Tinder

W zestawieniu popularnych czatów randkowych musi pojawić się Tinder. Jest powszechny i kontrowersyjny zarazem. Zasada jego działania jest dość prosta, Tinder pobiera profil użytkownika Facebooka, w tym lokalizację i… umieszcza go na specjalnej mapie. Zanim otworzymy czat randkowy, możemy oceniać profile osób znajdujących się niedaleko nas. Akceptując profil jako atrakcyjny, sprawdzamy, czy druga strona odpowie w ten sam sposób o nas, po czym możemy rozpocząć konwersację. Tinder to jeden z czatów randkowych chętniej wybieranych przez osoby szukające luźnych znajomości, a nie stałych i długotrwałych związków ‒ nie jest to jednak regułą.

Zaadoptuj Faceta

Podobnie jak Tinder, ten czat randkowy wzbudza liczne kontrowersje, począwszy od nazwy ‒ stanowi ona jednak odzwierciedlenie funkcjonalności serwisu. Panowie mogą wprawdzie okazać swoje zainteresowanie, jednak to Panie decydują o tym, czy dojdzie do konwersacji. Ten czat randkowy jest przygotowany z myślą o kobietach, które lubią dominować i o mężczyznach, którzy lubią, gdy dowodzi kobieta.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości