Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska pokazała, jak wygląda prawdziwe życie gospodyni domowej. Fani: "To statystyczny polski dom"

Gwiazdy

Ola Żebrowska

Aleksandra Żebrowska chętnie pokazuje w mediach społecznościowych kulisy życia codziennego. Zwykle nie kryje realiów związanych z domowymi obowiązkami i rolą mamy, co przekłada się na wielką sympatię fanów. Tym razem gwiazda udostępniła w sieci zdjęcie, na którym widać, jak krząta się w bieliźnie po ogarniętej nieładem kuchni.

Aleksandra Żebrowska - aktywna mama, żona i businesswoman

Aleksandra i Michał Żebrowscy są małżeństwem od ponad 10 lat. Wspólnie wychowują trzech synów - Franciszka, Henryka i Feliksa . Ola Żebrowska jest bardzo aktywna zawodowo , na co dzień prowadzi firmę z akcesoriami dla młodych matek, angażuje się również w działalność Teatru 6. Piętro. Gwiazda perfekcyjnie łączy rolę rodzica z pracą, znajduje też czas na aktywność w mediach społecznościowych .

Profil Aleksandry Żebrowskiej na Instagramie cieszy się dużym zainteresowaniem, obecnie ma już ponad 173 tys. obserwatorów. Gwiazda ma do siebie spory dystans, nie brakuje jej także poczucia humoru, czego najlepszym dowodem są regularnie publikowane przez nią posty. Zyskała sympatię fanów dzięki swojej naturalności i otwartości.

Aleksandra Żebrowska z dystansem o swojej codzienności

Ola Żebrowska opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, ukazujące prawdziwe oblicze życia młodej mamy i gospodyni domowej. Na fotografii widzimy gwiazdę krzątającą się w bieliźnie po ogarniętej bałaganem kuchni.

Znowu burdel

- napisała w poście żona Michała Żebrowskiego. Krótka, ale niezwykle wymowna wypowiedź wzbudziła zachwyt internautów. Z zaangażowaniem komentowali oni dobrze im znany widok nieładu, nie pozostali też obojętni na fakt, że gwiazda zapozowała w bieliźnie.

- "Jakie piękne gaciorki Ola", "Wolę takie obrazki, niż wystylizowane panie domu w perfekcyjnie wysprzątanych wnętrzach", "Umówmy się, to statystyczny polski dom", "Jak ja panią uwielbiam", "Mistrzyni, Michał wiedział, kogo brać za żonę" - pisali pod zdjęciem internauci.

Zobacz wideo: Michał Żebrowski recenzuje kreacje żony?

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości