Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska rozprawia się hejterami. "Nie muszę pracować i zarabiać, mnie pieniądze lecą z nieba"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East NewsAgnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska jest jedną z najbardziej aktywnych polskich gwiazd w social mediach. Mimo wielu komplementów i pochwał, ciągle nie brakuje nieprzychylnych komentarzy pod adresem aktorki. Ostatnio wystosowała do hejterów krótką wiadomość.

Agnieszka Kaczorowska odpowiada na hejt

Gwiazda od dłuższego czasu cieszy się nieustającą popularnością. Czynnikiem, który wpłynął na zainteresowanie jej życiem z pewnością stał się moment, w którym zaszła w pierwszą ciążę. Mimo tego, że aktorka czynnie pracuje zawodowo, a do tego stara się być mamą na pełen etat, ciągle słyszy niemiłe uwagi.

Pod ostatnio zamieszczonym w sieci zdjęciem postanowiła odpowiedzieć na zarzuty hejterów:

- Ponieważ bycie mamą w moim przypadku nie ma nic wspólnego z "prawdziwym macierzyństwem", ja w sumie tylko leżę i pachnę na co dzień... Ponieważ nie muszę pracować i zarabiać, mnie pieniądze lecą z nieba i wszystko całe życie dostaję w prezencie... (...) To ja po prostu odpoczywam od mrozu, zimna, śniegu i pluchy. Chyba mam prawo nie? - czytamy we wpisie gwiazdy.

Internauci szybko zareagowali na ten wpis. Pod zdjęciem posypały się komentarze.

- Może lepiej nie zaglądaj tu. Pojechaliście odpocząć. Po co się denerwować - napisała jedna z fanek.

- Proszę się nie przejmować krytyką ludzi, źle piszą ci którzy pani zazdroszczą, a nic w życiu nie osiągnęli. Nie mają pojęcia o pani prawdziwym życiu, kobieta kobiecie wilkiem. Straszne to jest, proszę odpoczywać i cieszyć się słońcem oraz pięknymi chwilami z rodziną - dodała inna.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - dzieci

Aktorka wraz ze swoim ukochanym Maciejem Pelą w 2018 r. stanęli na ślubnym kobiercu. Zakochani postanowili nie zwlekać z decyzją o dziecku i zaledwie kilka miesięcy po ceremonii okazało się, że ich rodzina się powiększy. 26 lipca 2019 r. na świat przyszła Emilia Pela, czyli pierwsze dziecko gwiazdorskiej pary. Od tamtej chwili szczęśliwa mama co rusz dzieli się z fanami wydarzeniami z życia pociechy.

Niedawno gwiazda zdradziła, że z ukochanym wyczekują narodzin drugiego dziecka.

- Kiedyś powiedziałam sobie, że do 30-stki będę mieć dwójkę dzieci...uważajcie, o czym marzycie drogie kobiety! A tak serio... jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z Maćkiem drugiego dziecka - wyznała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Sprzątanie w domu bez kłótni. Jak wygląda podział prac domowych u Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli?

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości