Gwiazdy

Agata Młynarska z córką i wnuczkami świętowały ważną okazję. "Jestem dumna z tych cudownych dziewczyn"

Gwiazdy

Agata Młynarska w studiu DDTVN

Wnuczka Agaty Młynarskiej, Lila, świętowała drugie urodziny. Z tej okazji dziennikarka pokusiła się na refleksję dotyczącą siostrzanych relacji. Nie kryła zachwytu nad chwilami spędzonymi w rodzinnym gronie.

Wnuki Agaty Młynarskej

- Z Sylwią odnalazłyśmy się w święta Bożego Narodzenia 22 lata temu. Dostałam ją w prezencie od św. Mikołaja. Sylwia napisała do niego list..., że chciałaby do mnie przyjechać... i tak się zaczęło. Pamiętam ten mroźny wieczór w Domu Dziecka w Pawłówce. Potem był koncert "I Ty możesz zostać świętym Mikołajem" z udziałem dzieci z jej domu dziecka, a potem Sylwia przyjechała do mnie i tak już zostało - zdradziła Agata Młynarska na Instagramie.

Prezenterka wielokrotnie podkreślała, że jest niezwykle dumna ze wszystkich swoich dzieci. Z biegiem lat ma coraz więcej powodów do radości, ponieważ rodzina stale się powiększa. 56-letnia Agata Młynarska jest już babcią licznej gromadki: Heleny i Klary, których tatą jest jej starszy syn, Stanisław, córki Sylwii, Lili, która właśnie skończyła dwa lata, oraz dwójki dzieci Alicji.

Córka Agaty Młynarskiej

Sylwia Mor, choć żyje z dala od błysku fleszy, sporadycznie pojawia się na Instagramie sławnej mamy. Kobieta w 2017 roku założyła rodzinę i na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko. Z okazji urodzin dziewczynki, na profilu Agaty Młynarskiej pojawiło się zdjęcie, dokumentujące zabawę Lili ze starszymi kuzynkami.

- Siła sióstr. I ta beztroska, kiedy liczy się tylko to, czyja bańka mydlana jest większa. Nie wiele potrzeba do szczęścia…lawenda, naleśniki, arbuz, zabawa, śmiechy, bałagan, czułość, dziewczyńska sztama - napisała dumna Bibi, jak nazywają Agatę Młynarską wnuki.

Na fotografii nie zabrakło również mamy solenizantki.

- Jestem dumna z tych cudownych dziewczyn - wyznała dziennikarka. - Z Sylwii, która jest fantastyczną mamą. Mijają właśnie dwa lata od pojawienia się na świecie jej córeczki. Dziś zdecydowanie to ona nadawała ton zabawie i zarządzała starszymi siostrami. Najpiękniejszy, czas, najszczęśliwsze chwile - podsumowała.

Zobacz wideo: Agata Młynarska z córką Sylwią

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości