Gwiazdy

Gwiazdy w zabawny sposób świętują początek szkoły. Fanka Oli Kwaśniewskiej: "Zrobiła mi pani dzień tym zdjęciem"

Gwiazdy

Mateusz Grochocki/East News

1 września po miesiącach nauki zdalnej uczniowie podążyli z tornistrami na rozpoczęcie roku szkolnego. Swoje pociechy posłali również znani rodzice, którzy o tym fakcie w żartobliwy sposób poinformowali w mediach społecznościowych. Z kolei część gwiazd powróciła wspomnieniami do czasów młodości i opublikowała w sieci archiwalne fotografie bawiące do łez.

Którzy znani rodzice posłali dzieci do szkoły?

Joanna Koroniewska

Znana z dystansu do siebie i poczucia humoru Joanna Koroniewska udostępniła w sieci zabawne nagranie, które przedstawia pożegnanie z córkami oraz to, co robi podczas nieobecności dzieci w domu.

- To jak tam mamuśki?! Jakie plany na pierwszy dzień szkoły? Babski serial, mani, pedi czy może po prostu BŁOOGI SEN - zażartowała aktorka.

Ewa Drzyzga

Nasza prowadząca jest mamą dwóch synów: Stanisława i Ignacego, z którymi dzisiaj podążyła do szkoły. Na swoim koncie na Instagramie udostępniła zabawną fotografię z wielkim plecakiem w sowy. Przy okazji publikacji postu złożyła życzenia zarówno tym młodszym, jak i nieco starszym:

- Wystartowali! Kochani oby #szkoła była dla Was przygodą, pasją, emocją, wejściem w świat, który Was buduje i wzmacnia. Życzę tego Uczniom i Nauczycielom i Rodzicom. PS. I samych lekkich plecaków. Nie przeciążajcie się - napisała.

Gwiazdy świętują rozpoczęcie roku szkolnego

Jednak nowy rok szkolny świętują nie tylko rodzice. Bo wielu z nas tęskni za beztroskim czasem podczas przerw, "panią od polskiego" czy doświadczeniami na lekcji chemii. Dla innych z kolei niektóre zajęcia były istnym koszmarem. Które gwiazdy powróciły do młodzieńczych lat?

Gabi Drzewiecka

Nasza dziennikarka 1 września opublikowała uroczą fotografię z czasów szkolnych. Przedstawia ona małą Gabi, która z uśmiechem na ustach trzyma w ręku tornister. - Konkretny szkolny - zażartowała.

Aleksandra Kwaśniewska

Z kolei prowadząca program "Miasto kobiet" podobnie jak pozostałe gwiazdy w zabawny sposób odniosła się do rozpoczęcia roku szkolnego. Opublikowała bowiem kadr, który udokumentował znużoną Olę, która pochyla się nad zeszytem. Post opatrzyła hashtagami: #drogie Dzieci, #jakcoroku, #pamiętamy. Fotografia ta rozbawiła niejednego internautę. - Zrobiła mi pani dzień tym zdjęciem - brzmi jeden z wielu komentarzy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: 1 września powrót do szkół w trybie stacjonarnym. Będą godziny dodatkowe służące nadrobieniu braków

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości