Gorące tematy

Oscary 2021. Drogie prezenty dla nominowanych i charytatywna zbiórka w hołdzie dla zmarłego w 2020 roku aktora

Gorące tematy

Cover Video/x-news

Każdego roku nominowani do Oscarów otrzymują torby prezentowe, które są warte tysiące dolarów. Tym razem oprócz nich, przeprowadzona jest także zbiórka pieniędzy, będąca hołdem dla zmarłego w 2020 roku nominowanego do Oscara Chadwicka Bosmana.

Oscary 2021. Kandydaci do Oscara i ich torby z prezentami

Jak co roku, 25 osób nominowanych do Oscara dostanie ekskluzywne torby prezentowe. Wartość jednej to tym razem aż 60 tys. dolarów (ok. 225 tys. złotych). Wśród fantów znalazły się m.in. podróż do szwedzkiej latarni morskiej, zaproszenie do prywatnego ośrodka Raiwasa Resort na wyspy Fidżi, wizyta w kalifornijskim spa, opaska do medytacji, witaminy i suplementy, psi GPS czy… zabieg liposukcji.

Dodatkowo, każda z toreb zawiera token do zbiórki pieniędzy na leczenie chorych na raka okrężnicy. Cel tegorocznej zbiórki to hołd w stronę Chadwicka Bosmana, który zmarł właśnie na tę chorobę w sierpniu 2020 roku. Aktor został nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy aktor drugoplanowy za rolę w filmie "Ma Rainey: Matka bluesa".

Oscary 2021. Transmisja ceremonii rozdania nagród

Tegoroczna wyjątkowa gala wręczenia Oscarów 2021 odbędzie się w nocy z 25 na 26 kwietnia 2021 roku czasu polskiego. W Polsce będzie można oglądać ją na żywo na antenie Canal+. Dostęp można uzyskać poprzez platformę Player.pl.

Wśród nominowanych jest polski operator, Dariusz Wolski. Ma on szanse na nagrodę za zdjęcia do filmu "Nowiny ze świata" w reżyserii Paula Greengrassa. Obraz oparty jest na powieści Paulette Jiles z 2016 roku, a w głównych rolach wystąpili w nim Tom Hanks i Helena Zengel.

Zobacz wideo: Co znajduje się w tegorocznych oscarowych torbach prezentowych?

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło: x-news

Pozostałe wiadomości