prezenty

  prezenty

  Prezent na kawalerski powinien być zawsze dopasowany do charakteru przyszłego pana młodego, ale po wypełnieniu tego kryterium możemy pozwolić sobie na dużą dowolność. Często też to partnerki pomagają swoim partnerom bądź przyjaciołom w wyborze prezentu na taki wieczór. Zastanawiając się więc, jaki prezent na kawalerski wybrać, nie bójmy się improwizacji i unikajmy rozwiązań łatwo przewidywalnych. Co wybrać na prezent na wieczór kawalerski?

  Ostatnio media obiegła informacja o prezencie ślubnym, jaki Adam Małysz wraz z żoną podarowali swojej córce. Rodzice panny młodej byli wyjątkowo hojni i wręczyli nowożeńcom talon na M1. O tym, czego nie dawać w prezencie ślubnym i jak uniknąć pustych kopert, w studio Dzień Dobry TVN opowiedziała– Irena Radomska-Kamińska, specjalistka z zakresu etykiety oraz savoir vivre’u.

  Prezent na 50. powinien być tak wyjątkowy, jak sama rocznica. Żyjemy w coraz większym pędzie, coraz bardziej pochłonięci pracą i obowiązkami. Na świętowanie nam go najczęściej brakuje. Dlatego jeśli już mamy okazję kupować prezent na 50. urodziny dla mężczyzny lub kobiety albo prezent na 50-lecie ślubu, zadbajmy nie tyle o jego cenę, co o wartość emocjonalną dla obdarowywanego.

  Ślub i wesele to najczęściej najważniejsze wydarzenia z życia par. Wiąże się z nimi jednak wiele decyzji i to nie tylko po stronie nowożeńców, ale także po stronie ich gości. Co podarować zakochanym? Jak wybrać coś, co ich ucieszy i będzie przydatne? Jednym z wyjść jest, oczywiście, przysłowiowa koperta. Schody zaczynają się, kiedy młodzi proszą o prezenty, nie o pieniądze.

  Prezent na Dzień Ojca przede wszystkim powinien być od serca. Nie kupiony na siłę, bo tak wypada, w biegu między jednym a drugim spotkaniem. Prezenty na Dzień Ojca mogą być mniejsze lub większe, bogatsze lub tylko symboliczne. Ważne, aby wyrażały miłość, jaką obdarzamy tatę. Sprawdź nasze propozycje.

  23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Prezent z tej okazji może wykonać każdy, a tato może go dostać nawet od niemowlaka. Zarówno w przedszkolu, jak i szkole dzieci wspólnie wykonują podarunki dla swoich ukochanych ojców. Kiedy dorastamy, zapominamy o tym, że własnoręcznie wykonany prezent liczy się podwójnie i zawsze zrobi większe wrażenie niż ten, nawet najdroższy, kupiony w sklepie. Sprawdź, jak samemu zrobić prezent na Dzień Ojca.

  Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowe zakończenie roku szkolnego. Chociaż ze względu na pandemię w wielu szkołach będzie nietypowe, jedno się nie zmienia – prezenty dla nauczycieli. Temat wydaje się błahy, ale potrafi wywołać sporo kontrowersji. Co podarować nauczycielowi, aby żadna ze stron nie czuła się niezręcznie? O tym rozmawialiśmy z Agnieszką Stefaniuk, mamą siedmiorga dzieci oraz Aleksandrą Janse van Rensburg, która ma trójkę pociech.

  Co wartościowego możemy podarować pociechom na Dzień Dziecka? Goście Dzień Dobry TVN nie mają wątpliwości, że najcenniejszy jest wspólnie spędzony czas. O swoich sposobach na zapewnienie dzieciom atrakcji mówią aktorka Monika Mrozowska, mama czwórki dzieci, psycholog Aleksandra Belta-Iwacz, mama przedszkolaka, i youtuberzy: Marcin Radziwoń "Klamer", tata dwójki chłopców i oraz Sebastian Bajon "Sztaba", tata córki.

  Dzień Matki obchodzimy 26 maja. Wiele osób czuje, że złożenie naprawdę pięknych życzeń to prawdziwe wyzwanie. Jak w kilku słowach pomieścić tyle uczuć, wdzięczności i miłości? Tego dnia naprawdę warto zadbać o mamy i o to, aby poczuły się doceniane i kochane. Zobacz, jakie prezenty warto kupić oraz wybierz najpiękniejsze życzenia dla mamy.

  Co kupić mamie? Dzień Matki już za moment! Warto sprawić jej przyjemność wyjątkowym prezentem. Wcale nie musi być drogi i wyszukany. Najpiękniejszym gestem może być własnoręcznie zrobiona kartka. Szukasz czegoś innego, oryginalnego pomysłu na prezent, czym zaskoczysz swoją mamę?

  Wielu z nas nie może się doczekać świątecznych prezentów. Niestety nie zawsze te upominki są trafione. Skarpety, kapcie, kosmetyki - to z nich, statystycznie, cieszymy się najmniej. Co jeszcze widnieje na liście najbardziej niechcianych prezentów? Czy coś z tego zestawienia znaleźliście kiedyś pod choinką?

  Kupowanie prezentów chociaż bardzo miłe, to często wiąże się z niepokojem, czy podarunek na pewno się spodoba. W szczególności mamy takie obawy, gdy upominek ma być dla dziecka. Jaki prezent dla przedszkolaka wybrać, aby był zadowolony?

  Niestety, co jakiś czas prawie każdy otrzymuje nietrafiony prezent. Zwykle w takiej sytuacji pojawiają się nieprzyjemne uczucia, takie jak smutek i żal. Zgodnie z zasadami savoir-vivre’u nie należy dawać po sobie poznać, że podarunek jest nieudany.

  Nadszedł dzień, który dla branży handlowej na całym świecie bywa najważniejszym w roku. Tegoroczny Black Friday, czyli gorączka wyprzedaży, ma nieco inną, ograniczoną przez pandemię odsłonę. Z pomocą przychodzą więc bezpieczne zakupy online. Na jaką biżuterię warto zapolować? Kilku rad udzieliła nam stylistka Ewelina Rydzyńska.