Gorące tematy

Wiosna w Dzień Dobry TVN. Dla widzów mamy garść niespodzianek

Gorące tematy

Każdego ranka studio Dzień Dobry TVN jest wypełnione pozytywną energią. Informacje z kraju i ze świata, garść przydatnych porad, ciekawi i inspirujący goście - to stałe punkty każdego wydania programu. A co czeka na naszych widzów wiosną? Na pewno nie zabraknie nowości i niespodzianek.

Wiosna w Dzień Dobry TVN

Wiosną Dzień Dobry TVN poprowadzą znane i lubiane duety: Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak. Nasi prezenterzy dobrze znają potrzeby widzów i wiedzą, jak zadbać o to, żeby na ich twarzach od rana pojawiał się uśmiech. W nowym sezonie powodów, żeby oglądać Dzień Dobry TVN będzie jeszcze więcej.

Nowości w Dzień Dobry TVN

Kinga Burzyńska w nowym cyklu "Światła na" zaprezentuje sylwetki interesujących twórców teatralnych i filmowych. Skieruje uwagę na tych, którzy zwykle pozostają w cieniu, a przy tym są bardzo utalentowani i aktywni. Z kolei Andrzej Pągowski w serii "Sekrety sztuki" podąży śladem tajemniczych dzieł i wyjaśni ich zagadki.

Nie zabraknie też Gabi Drzewieckiej i jej wywiadów z największymi gwiazdami muzyki.

- W codziennych wydaniach w cyklu "To był dzień" zaprezentujemy widzom pamiętne wydarzenia, które poruszyły ludzi w Polsce i na świecie. Odtworzymy je, opowiemy przez pryzmat uczestników - zapowiada Ewa Baj, producentka Dzień Dobry TVN.

Wrócą również ulubione segmenty widzów.

- Michał Cessanis w cyklu "Do zobaczenia" przekona nas do podróżowania - niekoniecznie w odległe zakątki świata (teraz jest to trudne), ale pokaże nam też wyjątkowe miejsca w Polsce. Mikołaj Rey w swoich kulinarnych podróżach "Rey gotuje" odkryje nowe smaki i przepisy na ciekawe dania. Swoje poszukiwania będzie prowadził też w tradycyjnej, polskiej kuchni - dodaje Ewa Baj.

Wśród poruszanych w programie zagadnień nie zabraknie również tematów medycznych. Skomplikowane operacje i zabiegi, wybitni lekarze specjaliści - wszystko znajdziecie w dobrze znanym cyklu "Udana operacja". Powróci również Marcin Kostrzyński. Tylko on potrafi w tak niezwykle barwny i pasjonujący sposób opowiadać o zwyczajach i zachowaniach zwierząt. Z kolei Łukasz Skop w cyklu "Co z tego wyrośnie" nadal będzie dzielił się z widzami cennymi poradami dotyczącymi pielęgnacji roślin w domu i ogrodzie. O możliwościach, ale też o pułapkach czyhających na użytkowników nowych technologii opowie Maciej Kawecki.

Do zobaczenia już wkrótce w nowych odcinkach programu. Dobry dzień zaczyna się od Dzień Dobry TVN!

Ewa Drzyzga zaprasza do Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości