Dom

Jak urządzić loftowy salon? Sprawdźcie pomysł Krzysztofa Mirucia

Dom

Autor:
Milena
Jaworska
HGTV: Salon w klimacie loftowym z kącikiem jadalnianym

Przytulny salon połączony z wygodnym biurem i jadalnią - utrzymanie równowagi w pomieszczeniu, które pełni tak wiele funkcji wydaje się trudne. Z pomocą przychodzi Krzysztof Miruć, który w programie HGTV "Weekendowa metamorfoza" przedstawił aranżację podobnego miejsca w unikalnym loftowym stylu.

Program "Weekendowa metamorfoza"

Krzysztof Miruć w programie HGTV "Weekendowa metamorfoza" na nowo aranżuje mało atrakcyjne wnętrza, które potrzebują odświeżenia. Architekt nie boi się pokoi o niewygodnych wymiarach, chętnie podejmuje wyzwania i zawsze prezentuje przemyślane, estetyczne aranżacje . Sprawia, że znienawidzone przez lokatorów pokoje, stają się piękne i tak przyjemne, że aż chce się w nich przebywać.

Jak urządzić salon z jadalnią w stylu loftowym?

Krzysztof Miruć w programie HGTV "Weekendowa metamorfoza" musiał zmierzyć się z wyjątkowo trudnym zadaniem - zaprojektowaniem salonu w taki sposób, by równocześnie pełnił funkcję biura, jadalni oraz miejsca wypoczynkowo-rekreacyjnego dla całej rodziny. Architekt zdecydował, że do osiągnięcia zamierzonego celu niezbędna jest aranżacja w stylu loftowym.

- Mamy lustro, które optycznie powiększy przestrzeń, mamy szafkę loftową, która świetnie będzie wyglądała na tle ceglanej ściany i mamy zegar. Będzie w stylu Dominika i będzie loftowo - zapowiedział metamorfozę Miruć.

Efekty pracy projektanta i ostateczny wygląd przearanżowanego salonu zachwyciły właściciela mieszkania, który nie krył wdzięczności.

- Praca, którą wykonała ekipa Krzysztofa i sam Krzysztof jest niesamowita. To, co zobaczyłem po wejściu... Naprawdę chapeau bas dla całej ekipy. Bardzo wam dziękuję - powiedział Dominik, oceniając metamorfozę.

Zobacz także:

Autor:Milena Jaworska

Źródło zdjęcia głównego: HGTV

Pozostałe wiadomości