Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej ciepło wspomina podróż poślubną z Izą. W relacji nie zabrakło serc

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

TVN7/x-news

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej ciepło wspomina podróż poślubną z Izą. W relacji nie zabrakło serc

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

TVN7/x-news

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych, a zarazem najbardziej lubianych programów TVN. Formuła jest prosta, choć niecodzienna - przyszli małżonkowie poznają się dopiero w urzędzie stanu cywilnego. Wcześniej pary tworzą specjaliści, w tym psychologowie.

Kolejna, piąta już edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" rozkręciła się na dobre. Pary są już po ślubach i obecnie widzowie śledzą ich perypetie podczas podróży poślubnych. To tak naprawdę pierwszy test ich świeżych relacji i szansa na lepsze poznanie drugiej połówki. W związku Laury i Macieja pojawiły się pierwsze tarcia. Małżonkowie zaczęli zauważać, że różni ich stosunek do religii. W przypadku Izy i Macieja sytuacja wygląda znacznie inaczej.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej zasugerował, co łączy go z Izą?

Początkowo widzowie nie dawali zbyt wielkich szans Maciejowi i Izie. Między świeżo upieczonymi małżonkami zabrakło chemii, a panna młoda nie kryła zaskoczenia, kiedy okazało się, że jej mąż jest od niej o kilka lat młodszy. Z odcinka na odcinek w ich związku pojawia się jednak coraz więcej czułości i bliskości. Widać, że Maciej bardzo stara się, aby przełamać lody i wychodzi mu to bardzo dobrze. Podczas podróży poślubnej zaskoczył swoją małżonkę i sprawił romantyczną niespodziankę. Para wypiła szampana na plaży. Wcześniej Iza otrzymała kwiaty od męża. Kobieta była zachwycona.

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" udzielają się w mediach społecznościowych, jednak nie mogą zdradzać, czy ich związki z programu przetrwały. Ostatnia relacja Macieja na Insta Stories wskazuje jednak na to, że nadal łączą go ciepłe relacje z Izą. Mężczyzna wymownie podpisał kadr z podróży poślubnej: "Niesamowite uczucie wracać do tych chwil". Lakoniczny podpis opatrzył emotikonami z sercami.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Miłość na oczach widzów

Mimo, że bohaterowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zawierają związki małżeńskie w dość niecodziennych okolicznościach, to jednak niektórym z nich udaje się stworzyć stałe relacje, a nawet założyć rodziny. Anita i Adrian z trzeciej edycji programu są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci. Agnieszka i Wojtek z czwartej odsłony show również są szczęśliwym małżeństwem, ale jak na razie nie zdecydowali się jeszcze na potomstwo.

Jak myślicie, która z par występujących w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma największe szanse na prawdziwą miłość?

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 5 | Odcinek 7 | Zwiastun

Zobacz też:

Matka pana młodego dowiedziała się, że wybranka syna to jej córka. Wzruszający moment uchwyciła kamera

Wesela i komunie - czy będą możliwe w maju? Odpowiada minister zdrowia

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o złamanym sercu i dążeniu do celu. "Walczę do końca o wszystko i wszystkich"

Co sądzisz o tym artykule?
54
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
11.04.2021
Mateo
To w końcu nie Kamil jest z Izą?? 🤔