Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Żart Karola poróżni go z Igą? Sprawdź, co się wydarzy

Ślub od pierwszego wejrzenia

TVN7/Player

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Żart Karola poróżni go z Igą? Sprawdź, co się wydarzy

Ślub od pierwszego wejrzenia

TVN7/Player

Co nowego u par 5. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wiemy już, co ich łączy, a co dzieli. Laura i Maciej, Iga i Karol oraz Iza i Kamil byli w podróżach poślubnych, ale teraz czas na powrót do domu. Razem czy osobno? Sprawdź, co się wydarzy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 8. – co się wydarzy?

Kolejne wspólne dni sprawiają, że małżonkowie dowiadują się o sobie kolejnych rzeczy. Wygląda na to, że – wbrew wcześniejszym wątpliwościom – to Iza i Kamil dogadują się najlepiej. Świeżo upieczony małżonek bardzo dba o swoją żonę. Jak na to reaguje Izabela? Czy sielanka będzie trwać także po powrocie do domu?

Jak dotąd, Iga i Karol spędzali czas na wspólnych wycieczkach. Zauważyli, że mają bardzo podobne poczucie humoru, dzięki czemu czują się ze sobą coraz bardziej swobodnie. Okazuje się jednak, że owe poczucie humoru może jednak okazać się kością niezgody w relacjach między małżonkami. Kiedy będą wypożyczać samochód, którym wrócą z podróży poślubnej, jeden z żartów Karola sprawi, że Iga "zagotuje się". Czy to wystarczy, aby zaprzepaścić wszystkie próby budowania udanego związku?

W pierwszej dobie znajomości Laura i Maciej opowiedzieli sobie wiele szczegółów na temat swoich rodzin. Po wielogodzinnych rozmowach okazało się jednak, że poróżniło ich podejście do wiary. Dla Laury to bardzo duży problem. Właśnie przez to ma wątpliwości, czy powinna zamieszkać z Maćkiem po powrocie z podróży poślubnej. Jej mąż robi jednak wszystko, aby Laura zobaczyła też coś innego niż tylko różnice między nimi. Czy pomoże mu w tym rejs motorówką, na który zabierze żonę?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 8. – gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" zadebiutował w telewizji w 2016 roku. Piątą edycję można oglądać od lutego 2021 roku.

Nowy, 8. odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" zostanie wyemitowany w piątek, 16.04.2021 r. o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także w Player.pl.

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 5 | Odcinek 8 | Zwiastun

TVN7/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
55
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
10.04.2021
Kasia
Wrzucanie takich informacji przed emocja w TV jest bardzo słabe.:(