Gwiazdy

13 lat temu poznali się Edyta i Cezary Pazurowie. Jak narodziła się ich wielka miłość?

Gwiazdy

13 lat temu poznali się Edyta i Cezary Pazurowie. Jak narodziła się ich wielka miłość?

Dokładnie 13 lat temu Cezary Pazura wsiadł do pociągu relacji Kraków-Gdynia, gdzie w Warsie dostrzegł piękną blondynkę. To była Edyta Zając - jego przyszła żona.  

Jak poznali się Cezary i Edyta Pazurowie?

Edyta i Cezary poznali się w pociągu. Fani aktora uwielbiają historię ich pierwszego spotkania ze względu na zawarty romantyzm. Nie zawsze jednak tak było. Gdy Cezary poznał swoją żonę był jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce, miał blisko 45 lat i dwa rozwody za sobą. Edyta zaś miała 19 lat, tych dwoje dzieliły więc ponad dwie dekady różnicy. Nie wróżono dobrze temu związkowi, mówiono nawet, że to miłość "na jeden sezon". Edyta i Cezary nic jednak sobie z tego nie robili. 

Oni najlepiej wiedzieli, co zresztą często powtarzali w wywiadach, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. 

Związek Edyty i Cezarego

Dziś Cezary i Edyta są 11 lat po ślubie i mają trójkę dzieci, Amelię, Antoniego i Ritę. We wrześniu ubiegłego roku Edyta podzieliła się refleksją na temat swojego związku w emocjonalnym wpisie na Instagramie.

Prawie trzynaście lat temu stanęłam przed wyborem swojej życiowej drogi. Wiedziałam, że będzie ciężko. Weszłam w związek nieszablonowy, odbiegający od przyjętej powszechnie reguły budowania relacji kobieta-mężczyzna już od czasów liceum. Ponadto stworzyliśmy związek, który nie wpisuje się w tradycję polskiego obrazu potencjalnych reklamodawców. Zawsze jednak szłam pod prąd, a dzisiaj cieszę się, że nie daliśmy zwyciężyć kłamstwom, pomówieniom, szantażom... Stworzyliśmy swój własny azyl, pełny miłości i dobra

- napisała. 

Cezary "odpowiedział" swoim własnym wyznaniem. 

Równo 13(!!!) lat temu w pociągu relacji Kraków - Gdynia, poznałem Piękną Osobę. Mój świat stojący na głowie postawiła z powrotem na nogach. Odkryła przede mną właściwy sens słów takich jak czułość, oddanie, szacunek, spokój, Rodzina i Miłość. Dzięki Niej z radością czekam na kolejny dzień. Przytulam Cię Słońce. Kocham. Dobrze, że jesteś

- napisał. 

Internauci nie kryli zachwytu nad romantycznymi wpisami Edyty i Cezarego. Masowo życzyli im wielu kolejnych szczęśliwych lat razem. Z całego serca dołączamy się do tych życzeń. 

Zobacz także:

Anna Lewandowska o macierzyństwie i porodach: "Pierwszy ledwo przeżyłam, drugi trwał 30 minut"

Martyna Wojciechowska wybuduje dom dla nieletnich matek. „Obowiązkiem dorosłych jest zająć się dziećmi i ich dziećmi”

Małgosia Rozenek-Majdan o życiowych doświadczeniach: "Nasza ciąża jest dowodem na to, żeby się nie poddawać"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
76
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0