Materiał promocyjny

Świeradów-Zdrój zaprasza narciarzy. Co warto zabrać na stok?

Świeradów-Zdrój. Dlaczego warto się tam wybrać?
Pogoda - Lipton
Źródło: Dzień Dobry TVN
Ferie to dla amatorów zimowego szaleństwa doskonała okazja, aby wyruszyć na stok. Osoby, które zdecydują się spędzić wypoczynek w Polsce, mogą wybrać się do miejscowości Świeradów-Zdrój. Jakie warunki do jazdy na nartach tam panują? Jakie atrakcje czekają na turystów?

Świeradów-Zdrój - jakie atrakcje oferuje?

Świeradów-Zdrój to miasto uzdrowiskowe na Dolnym Śląsku. Jedną z atrakcji tego regionu jest stok SKI & SUN. Tutaj też powstało TVN-owe miasteczko.

- Gdyby pogoda kaprysiła, można się skryć w namiocie. Pogoda na razie dopisuje, ale jak to mówią: nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani albo nieprzygotowani ludzie. Ja jestem przygotowana. Jestem ciepło ubrana, jest bielizna termiczna, jest kubek z dobrą herbatą. Tak naprawdę jest tutaj pokrzywa z mango - mówiła Dorota Gardias.

Co warto zabrać ze sobą na stok?

Taką gorącą herbatę warto też zabrać ze sobą na stok. - Warto zaopatrzyć się w termos czy też kubek termiczny. Wziąć jakąś przekąskę, też na pewno się przyda. Oczywiście nie zapominajcie o nartach i deskach snowboardowych, ponieważ warunki na stoku tutaj są wyśmienite - dodała nasza prezenterka pogody.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości