stok

    stok

    Karolina Riemen-Żerebecka to narciarka specjalizująca się w skicrossie, złota medalistka mistrzostw Polski. Jest jedyną zawodniczką w Polsce uprawiającą skicross. W ubiegłym roku uległa poważnemu wypadkowi na stoku i doznała urazu głowy. Lekarze przypuszczali, że Karolina do końca życia pozostanie podłączona do respiratora. Okazało się jednak, że jej organizm jest bardzo silny i po wybudzeniu się ze śpiączki rozpoczęła rehabilitację. Oto jej historia.

    Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak kolejny raz postanowił udowodnić, że w polskich górach nie jest nudno. Tym razem zabrał nas do miejscowości Rzyki, na górę Czarny Groń. Tylko tam, nie przerywając jazdy na nartach, można zahaczyć o knajpę na stoku i popisowo wyskoczyć przez balkon... Adrenalina od rana :)

    Gdy w jednych województwach ferie się kończą w innych się zaczynają. Od początku zimowych wakacji na stokach w całej Polsce wydarzyło się ponad 400 wypadków. Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak postanowił zapytać ekspertów o bezpieczne surfowanie po śniegu. Tym bardziej, że w Zakopanem właśnie spadł śnieg.

    Jeżeli nie masz pomysłu, gdzie wybrać się na ferie, polecamy Mazury. Tam spotkaliśmy się z Norbim, który zdradził nam, że na Warmii i Mazurach jest aż jedenaście stoków. Przyznał jednak, że ferie spędzi z córką w Warszawie.