Kiedy nastoletni eksperyment zamienia się w ryzykowne zachowanie?
Użytkownicy będą mieli dostęp do kluczowych rozgrywek różnych dyscyplin sportowych.
Wdowi garb to zmiana, która tworzy się w górnej części kręgosłupa. Choć może mieć związek z poważną chorobą, to bardzo często zdarza się, że jej powstanie fundujemy sobie sami. W jaki sposób? Jak i czy można się jej pozbyć? O tym opowiedział dr Konrad Słynarski, ortopeda.
Sprawdź, czy nie jesteś jednym z nich.
Jak się chronić przed wirusem?
Wystarczy dziewięć godzin słodkich pocałunków i wszystkie kalorie spalone.
Kardiolog: "Kiedy czujemy sytość, nie powinniśmy już jeść na zapas".
Gdańska formacja rozpoczęła swoją przygodę z łyżwiarstwem synchronicznym kilkanaście sezonów temu i ma na swoim koncie liczne sukcesy.
"Ten trening wygląda zupełnie inaczej".
Kto go otrzymuje?
"Wiele chaosu, szczególnie dla pacjentów".
Olaf choruje na dystrofię mięśniową Duchenne'a. Szansą dla malca na normalne życie jest opracowana przez badaczy ze Stanów Zjednoczonych terapia genowa. Jednak, aby chłopiec mógł ją otrzymać, potrzebne są pieniądze. Rodzice muszą uzbierać ponad 15 milionów złotych. Jak można im pomóc?
Hormony mają olbrzymi wpływ na działanie całego naszego organizmu. Jeśli ich wydzielanie jest zaburzone, może pojawić się szereg problemów czy dolegliwości. U części kobiet jest to niewielki brzuszek. Skąd się bierze? Jak można sobie z nim poradzić? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział dr n. med. Tadeusz Oleszczuk, ginekolog-położnik.
Jakie objawy powinny zaniepokoić każdego mężczyznę?
Dysleksja czy dysgrafia mogą utrudniać naukę i zdobywanie nowych informacji. Skąd się biorą? Jak można sobie poradzić? Kiedy zaświadczenie o takich trudnościach może być pomocne? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli Joanna Giżyńska, psycholog, psychoterapeuta, Dominika Sobiesiak, która ma stwierdzoną dysleksję oraz Olgierd Petrajtis, który ma dysgrafię.
Cennym źródłem wiedzy o kondycji naszego organizmu mogą być paznokcie. Ich kolor, kształt, a także ewentualne ubytki mogą być sygnałem, że w organizmie dzieje się coś niepokojącego. Na co konkretnie zwrócić uwagę? Jakie choroby da się wyczytać z paznokci? O tym opowiedziała lek. Katarzyna Ostafin, internista i ultrasonografista CM SafiMed z Zabierzowa.
"Ja często tobie zazdroszczę".
Na fanów piłkarskich wrażeń czeka nawet 6 meczów dziennie.
Sprawdź na stronie Dzień Dobry TVN.
Ginekolożki postanowiły wykorzystać nowy trend na TikToku, by obalić mity związane z ich zawodem.
"Nie mają pojęcia, z czym to się wiąże".
"Wyglądać lepiej i czuć się lepiej".
Trądzik może się pojawić w każdym wieku i niejednokrotnie wymaga on specjalistycznego leczenia. Co ciekawe, użytkowniczki TikToka twierdzą, że remedium na problemy ze skórą może być herbata miętowa. Jak do tych rewelacji odnoszą się lekarze?
4 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Rakiem. Dzięki postępowi medycyny taka diagnoza to już nie wyrok, ale aby leczenie było skuteczne, konieczna jest profilaktyka i regularne wykonywanie badań. Niezbędne testy można było wykonać m.in. Badabusie. Co dokładnie oznaczano?
Krew to lek, którego nie da się wyprodukować i nie da się go zastąpić niczym innym. Kim są osoby, które oddają krew? Jak wygląda cała procedura i kto może zostać krwiodawcą?
Aby jeździć na nartach trzeba mieć dużo siły. Energię zapewni pożywne, wartościowe śniadania. Co podać dziecku tuż przed wyjściem na stok? Swoje propozycje przedstawił kucharz Piotr Kucharski.
Amatorzy białego szaleństwa często wybierają się na narty na Słowację. Dlaczego warto pojechać właśnie tam? Ile może nas kosztować pobyt? Sprawdził to Michał Cessanis.
Influencer to dla wielu młodych ludzi jeden z najbardziej atrakcyjnych zawodów. Choć czasem pozwala zdobyć popularność i naprawdę duże pieniądze, to ma swoją ciemną stronę. O tym, jak naprawdę wygląda ten świat w Dzień Dobry TVN opowiedzieli Janek Strojny, były influencer, autor książki "Nie zostawaj influencerem" oraz Anna Kusz, psychoterapeutka, specjalista od uzależnień.