Ślub i wesele

Kupiła suknię ślubną, choć nie planuje ślubu. Cena kreacji może zaskoczyć

Ślub i wesele

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Gazeta.pl
Sukienka ślubna

Jedna z TikTokerek pochwaliła się sukienką ślubną zakupioną w sklepie charytatywnym. Piękny model kosztował jedynie 22 złote. Okazuje się jednak, że kobieta jest szczęśliwą mężatką. Co zrobi z tak wyjątkową kreacją? Fani mają dla niej jedną radę.

Ubrania ślubne z drugiej ręki

Moda z drugiej ręki cieszy się coraz większą popularnością. Sklepy z używaną odzieżą przeżywają oblężenie, pojawiają się też aplikacje internetowe ułatwiające wymianę rzeczy między internautami. Na TikToku powstają konta osób promujących bardziej ekologiczne podejście do mody - w końcu rezygnując z zakupu nowych ubrań, zmniejszamy ilość odpadów tekstylnych.

Szafy gwiazd, czyli cykl "Moda na spacer"

Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"
Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Jedną z TikTokerek pokazującą widzom, dlaczego warto kupować w lumpeksach jest Tori Thurman. Dziewczyna chętnie chwali się nowościami z ciucholandów, ale też radzi innym, jak przerabiać swoje ubrania, by nadać im nowy wygląd. Jej filmy biją rekordy popularności. Do tej pory zaobserwowało ją prawie 53 tysiące użytkowników.

Sukienka ślubna za 22 złote

Szczególną oglądalnością cieszy się nagranie, w którym Tori pokazuje sukienkę ślubną zakupioną w sklepie charytatywnym. Okazuje się, że kosztowała jedynie 5 dolarów, czyli 22 złote. Choć kobieta jest szczęśliwą mężatką, to nie mogła odmówić sobie tak świetnej okazji.

Sukienka jest w idealnym stanie. To koronkowy model z bez ramiączek, czyli klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Idealnie podkreśla jej sylwetkę, dosłownie jakby była szyta na miarę. Co kobieta zrobi ze swoim wyjątkowym znaleziskiem? Prawdopodobnie sprzeda ją osobie, która potrzebuje jej bardziej niż szczęśliwa żona.

W komentarzach pod nagraniem nie brakuje opinii zachwyconych internautów. - "Jest niesamowita", "Ale piękna", "Wygląda rewelacyjnie na tobie" - czytamy pod nagraniem. - "Sprzedaj ją teraz z zyskiem" - poradził jej fan.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Anna Blazhuk/Getty Images

Pozostałe wiadomości