Gorące tematy

"Ach, ten ślub!" wraca na antenę TVN Style. Czym zaskoczy widzów trzeci sezon programu?

Gorące tematy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
mat. prasowe
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Stylemat. prasowe
wideo 2/4

Miłośnicy programu "Ach, ten ślub!" mają powody do radości. Popularny format wraca na antenę TVN Style i z całą pewnością dostarczy widzom wiele niezapomnianych emocji. Jakie niespodzianki czekają na bohaterów trzeciego sezonu? Czym zaskoczą ich prowadzące Magdalena Socha-Włodarska i Agnieszka Winnicka?

"Ach, ten ślub" - o czym opowiada program?

Spełnienie marzenia o idealnym ślubie jest możliwe, zwłaszcza jeśli organizacją ceremonii zajmują się Agnieszka Winnicka i Magdalena Socha-Włodarska. Ekspertki TVN Style po raz kolejny postanowiły wesprzeć pary młode z całej Polski, dzieląc się pomysłami na modne stylizacje, makijaże, fryzury, ale i nieprzeciętną oprawę uroczystości.

"Ach, ten ślub!" to odpowiedź na potrzeby narzeczonych, którzy pragną w wyjątkowy sposób rozpocząć nową drogę życia. Baśniowa narracja i spektakularne dekoracje ślubne to zaledwie część niespodzianek, jakie czekają na bohaterów trzeciego sezonu programu, a co za tym idzie także i na widzów TVN Style. Charyzmatyczne prowadzące zadbają o to, by pary młode i ich najbliżsi doświadczyli niezapomnianych wzruszeń.

"Ach, ten ślub!" - kim są gospodynie programu?

Branża ślubna po kilku falach pandemii przeżywa swój renesans. Nie dziwi zatem fakt, że ekspertki TVN Style ponownie postanowiły wykazać się nieprzeciętnymi umiejętnościami.

Agnieszka Winnicka specjalizuje się w aranżacji wszelkich przestrzeni zamkniętych i otwartych. Wykonuje dekoracje ślubne w kościołach, salach weselnych, ale i w plenerze. Założycielka autorskiej marki "Welcome to the jungle" dbała o wystrój w wielu prestiżowych obiektach, znajdujących się między innymi w Abu Dhabi, Rzymie, Hollywood, Maroku czy na Malcie.

Magdalena Socha-Włodarska to pionierka nowoczesnej mody ślubnej. Założycielka i projektantka marki "Warsaw Poet", specjalizującej się w tworzeniu sukien ślubnych z naturalnego jedwabiu i wyszukanych koronek, spełnia marzenia panien młodych, tworzy też stroje wieczorowe, wyjściowe i okrycia wierzchnie na specjalne okazje. Sukienki jej projektu można było oglądać na czerwonych dywanach rozdania Oscarów czy festiwalu filmowego w Wenecji.

"Ach, ten ślub!" - gdzie oglądać?

Premiera trzeciego sezonu programu "Ach Ten ślub" została zaplanowana na 6 sierpnia 2022. Program można oglądać na antenie TVN Style, jak również za pośrednictwem serwisu Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: mat. prasowe

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości