Ślub i wesele

Upozorowała swój ślub, by dopiec byłemu partnerowi. "To lekcja na temat toksycznych relacji"

Ślub i wesele

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
thesun.co.uk, TikTok
Panna młoda z bukietem kwiatów

Rozstanie z bliską osobą może prowadzić do podjęcia zaskakujących decyzji. Najlepszym tego dowodem jest historia TikTokerki, która po odejściu ukochanego mężczyzny postanowiła sfingować swój ślub. Wszystko po to, by wzbudzić zazdrość byłego partnera. Czy nieszablonowe rozwiązanie przyniosło oczekiwane rezultaty?

Upozorowała swój ślub, by dopiec ukochanemu

Obsesyjne myślenie o ukochanej osobie, użalanie się nad sobą czy nieustanne przywoływanie w myślach najpiękniejszych wspomnień to zaledwie część praktyk, którym oddają się kobiety po rozstaniu. TikTokerka posługująca się pseudonimem Dieschaklin postanowiła pójść o krok dalej i podjęła decyzję o organizacji swojego ślubu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kobieta nie miała u boku sensownego kandydata na męża. Jej celem było jedynie wzbudzenie zazdrości w byłym partnerze.

Ślub i wesele

Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Zraniona singielka zadbała o to, by sfingowane zaślubiny zrobiły wrażenie na utraconym ukochanym. Zatrudniła profesjonalnego fotografa, cukiernika i pianistkę. Zainwestowała też w wymarzoną kreację, jak również usługi fryzjera i makijażystki. Do szczęścia brakowało jej jedynie narzeczonego, ale i to nie stanowiło większego problemu. Zdesperowana kobieta poprosiła o pomoc przypadkowego mężczyznę, który zgodził się włożyć elegancki garnitur i wziąć udział w ślubnej sesji.

Sfingowany ślub TikTokerki wywołał sensację w sieci

Nietypowe przedsięwzięcie okazało się bardzo kosztowne. TikTokerka wydała na upozorowany ślub blisko 10 tys. złotych. Z czasem zaczęła tego żałować, zwłaszcza że jej były partner nie zareagował na opublikowane w sieci zdjęcia. Rozgoryczona kobieta postanowiła opowiedzieć o swoich doświadczeniach w sieci. Niestety nie wszyscy internauci okazali jej zrozumienie. Świadczą o tym komentarze, które znalazły swoje miejsce pod postem.

- "Prawdopodobnie to widział, ale dlaczego miałby się odezwać?", "Odblokowałaś nowy poziom toksyczności", "Posunęłaś się za daleko", "Jesteś bardzo odważna, skoro postanowiłaś się tym podzielić", "To lekcja na temat toksycznych relacji" - pisali użytkownicy TikToka.

@dieschaklin Worst part is he watched my story and still didn't reach out #fyp #sundayroutine#styleinspo #dayinmylife #foryou #godblessme #godhelpme Insane - Summer Walker

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: thesun.co.uk, TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Jodie Griggs/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości