ceremonia ślubna

  Organizacja ślubu to niełatwe wyzwanie. Zdarza się, że państwo młodzi skupiają się nie tylko na wyjątkowej oprawie wydarzenia, ale także przygotowaniu stosownej listy prezentów. Brytyjska influencerka, Carla Bellucci doszła do wniosku, że w ważnym dla niej dniu goście powinni wykazać się ponadprzeciętną hojnością. Gwiazda TikToka z wyprzedzeniem poprosiła bliskich o rezygnację z kupna niepotrzebnych gadżetów i przyszykowanie wyjątkowo grubych kopert z pieniędzmi. Zapłacić mają także osoby, które nie stawią się na weselu.

  Rozstanie z bliską osobą może prowadzić do podjęcia zaskakujących decyzji. Najlepszym tego dowodem jest historia TikTokerki, która po odejściu ukochanego mężczyzny postanowiła sfingować swój ślub.

  Weselnicy oczekujący na przybycie pary młodej z ciętymi kwiatami w dłoniach to coraz rzadziej spotykany widok. Nic w tym dziwnego, rezygnacja z bukietu na rzecz prezentu to korzystne rozwiązanie dla świeżo upieczonych małżonków, ale i świetna opcja dla gości, którzy tuż przed uroczystością nie chcą zawracać sobie głowy wizytą u florystki. Czym zastąpić tradycyjną wiązankę?

  "Nikt nie wiedział, jak mi pomóc".

  Ślub to jedno z najważniejszych, a jednocześnie najbardziej stresujących wydarzeń w życiu zakochanej pary. Emocje towarzyszące narzeczonym w trakcie ceremonii mogą prowadzić do popełnienia niejednej gafy. Problemem może okazać się chociażby złożenie przysięgi małżeńskiej. O czym powinni pamiętać państwo młodzi mówiący sobie sakramentalne "tak"?

  Niektóre z nich bawią, inne zaskakują.

  Związek małżeński można z powodzeniem zawrzeć poza murami kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego. Nie dziwi zatem fakt, że wiele par w trakcie organizacji ceremonii pragnie wykazać się godną podziwu kreatywnością. Zakochani coraz częściej stawiają na śluby na plaży, pozwalające cieszyć się bliskością natury, niepowtarzalną atmosferą, a nierzadko także i imponującą liczbą gości.

  Każda ceremonia zaślubin niesie za sobą szereg niepowtarzalnych emocji. Tuż przed złożeniem ważnej przysięgi trudno jest opanować wzruszenie i powstrzymać napływające do oczu łzy. Przekonał się o tym pewien mężczyzna, który rozpłakał się na widok zmierzającej do ołtarza wybranki. Nagranie upamiętniające ten wyjątkowy moment znalazło swoje miejsce w mediach społecznościowych. Jak zareagowali na nie internauci?

  Para zdała się na ślepy los. Uwieczniające ten moment nagranie podbija sieć.

  Czy zmieniła nazwisko? Komentarz męża nie pozostawia złudzeń.

  "Nie można sprzedawać sakramentów"

  Kto jeszcze zdecydował się na ceremonię bez rozgłosu?

  Ślub Mariki miał być ceremonią prywatną. Niestety informacja dostała się do mediów. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska poprosiła wokalistkę o komentarz do zaistniałej sytuacji.

  Ile razy można pobrać się z tą samą osobą, nie rozwodząc się przy tym wcześniej? Jak się okazuje bardzo wiele... Ania Wendzikowska rozmawiała z parą, która uczyniła z ceremonii ślubnych swoje hobby. Ich życie nie może być nudne, prawda? Sprawdźcie, czy brali ślub w Polsce i, czy rzeczywiście są małżeństwem.