Porady

Pomysł na imprezę imprezę niespodziankę – dla kobiety, mężczyzny i dziecka

Porady

Aktualizacja:
Impreza niespodzianka, fot. g-stockstudio /Getty Images

Impreza niespodzianka na urodziny to wydarzenie, które sprawi jubilatowi sporo radości, niezależnie od tego w jakim jest wieku. Warto zatem przygotować dla niego coś naprawdę wyjątkowego. Jednak nie tylko urodziny to okazja do zrobienia niespodzianki.

Okazji do celebrowania z bliskimi czy przyjaciółmi jest bez liku – oprócz urodzin są to też imieniny, awans w pracy lub rocznice ślubu. Te dni warto świętować w wyjątkowy sposób, np. organizując imprezę niespodziankę. Najważniejsze, aby mieć kilku sekretnych wspólników, którzy pomogą wcielić w czyn nawet najbardziej awangardowy pomysł.

Impreza niespodzianka dla faceta – ciekawe pomysły na prezent

Impreza niespodzianka dla mężczyzny może odnosić się do jego zainteresowań lub być ziszczeniem jego marzeń o zrobieniu czegoś wyjątkowego. Warto więc wcześniej dowiedzieć się od bliskich mu osób, co będzie najlepszym pomysłem na sprawienie mu przyjemności. Takie informacje mogą być bardzo przydatne w zorganizowaniu całego przedsięwzięcia.

Impreza niespodzianka na 30. urodziny może odbyć się w jego ulubionym miejscu, np. pubie, restauracji, a nawet w sali kinowej. W przypadku tego ostatniego warto pomyśleć o wynajęciu całego pomieszczenia na prywatny seans. Wiele kin oferuje taką usługę, a to z kolei idealna okazja do tego, żeby zorganizować imprezę niespodziankę np. pod postacią maratonu filmowego.

Innym pomysłem na imprezę niespodziankę jest też podarowanie osobie obchodzącej urodziny nietuzinkowego prezentu. Sprawdzi się lot balonem i kolacja z przyjaciółmi przy specjalnie zaaranżowanym na tę okazję stoliku w miejscu lądowania. Dla miłośników adrenaliny odpowiednim prezentem będzie skok na bungee, ze spadochronem czy jazda off-road. Po chwilach pełnych wrażeń jubilat może kontynuować celebrowanie swego wyjątkowego dnia z przyjaciółmi, np. podczas wieczoru w klubie.

Impreza na 30. urodziny męża może odbyć się w niestandardowym miejscu. Dobrym pomysłem może być więc wybranie się na zespołowy paintball, przygodę w escape roomie czy beztroską zabawę w parku trampolin. Potem można się udać do spa po solidną dawkę relaksu, czyli przyjemności dla ciała i ducha.

Impreza niespodzianka na 40. urodziny z kolei może, ale nie musi być huczna i pełna wrażeń. Panowie w tym wieku docenią np. kameralne spotkania z przyjaciółmi w jakimś ciekawym miejscu. Świetnym pomysłem na imprezę niespodziankę może być zatem wieczór połączony z degustacją whisky czy różnych rodzajów piwa.

Pomysł na imprezę – urodzinowa niespodzianka dla kobiety

Organizując urodzinową imprezę niespodziankę dla kobiety, warto (poza menu) pomyśleć nad dodatkami, które uczynią wydarzenie wyjątkowym. Sprawdzą się balony z helem, tuby z strzelającym konfetti czy trąbki. Przydadzą się one na powitanie bohaterki dnia po powrocie do domu np. z urodzinowej randki. W czasie jej nieobecności wcześniej wtajemniczeni przyjaciele mogą przygotować mieszkanie, zgasić światła i czekać na jej przybycie, a kiedy wejdzie, radośnie ją przywitać. Z pewnością będzie mile wspominać ten dzień przez wiele lat. Must have takiego domowego party to oczywiście specjalnie skomponowana dla jubilatki playlista.

Świetnym pomysłem na imprezę niespodziankę dla kobiety jest także babski wypad za miasto. Relaks w spa, szalone zakupy z przyjaciółkami, potem wieczór w klubie, a po powrocie pogaduchy do białego rana. Taki wyjazd dla kobiety z pewnością będzie należał do niezapomnianych. Jej ukochany z kolei może zorganizować dla wybranki serca imprezę niespodziankę pod postacią romantycznej kolacji we dwoje w dobrej restauracji, a potem świętowanie z przyjaciółmi i bliskimi, np. podczas specjalnie zaaranżowanego dla niej wieczoru karaoke.

Impreza niespodzianka dla dzieci – jakie atrakcje przygotować?

Dzieci kochają niespodzianki, niezależnie od formy w jakiej są one podane. Ich przygotowanie w sekrecie jednak często graniczy z cudem, bo przed ciekawskim maluchem bardzo trudno coś ukryć. Na urodziny można zorganizować np. kinder party. Maluchy będą mogły się wyszaleć podczas zabaw przeprowadzonych przez animatora, a także skosztować słodkich smakołyków ustawionych na szwedzkim stole. Nie lada atrakcją może być dla nich czekoladowa fontanna, w której będą mogły zanurzać pianki czy owoce. Niespodzianką na imprezie urodzinowej może być także wizyta klauna czy osoby przebranej za jakąś postać z bajki, której mały solenizant jest fanem.

Niespodzianką dla dzieci będzie też z pewnością wypad do sali zabaw, gdzie na pewno spożytkują nadmiar energii. Potem można zaprosić je na bal przebierańców, podczas którego, w zabawnych kostiumach, będą mogły celebrować resztę dnia z zaproszonymi gośćmi.

Naturalne i trwałe fryzury na ślub w plenerze. Zobacz wideo:

Zobacz także:

#kamyczki, czyli nowa kreatywna zabawa dla dzieci i dorosłych. Na czym polega?

Najgorsze prezenty ślubne: używane sprzęty, religijne obrazy i... puste koperty. "Czujemy się oszukani"

Bale dziewic w USA . Kontrowersyjna tradycja, w imię której dziewczynki ślubują ojcom czystość

Autor: Adrian Adamczyk

Pozostałe wiadomości