Jak politycy spędzają swój wolny czas? Czy przyjaźnią się w pracy i po pracy? Czy romansują ze sobą? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Katarzynę Piekarską, w-ce przewodnicząca SLD, Ryszarda Kalisza, posła SLD i byłą posłankę Sandrę Lewandowską.

  Magazyn "Elle" opublikował listę dwudziestu Polaków, którzy w 2009 roku wyróżniali się stylem i elegancją. Na tej liście znalazł się m.in.: Michał Żebrowski - za to, że nosi seksowne krawaty oraz Marcin Prokop - za klasykę. Wśród pań wyróżniona została Magdalena Cielecka, której obce są jakiekolwiek modowe wpadki oraz Sylwia Gliwa - za to, że umie się ubrać na każdą okazję.

  Ryszard Sybilski wychowywał córkę Ewy Bem - Pamelę. Ma też biologiczną córkę Gabrysię i nie widzi różnicy między byciem ojcem dla Pameli a Gabrysi. Z obu dziewczyn jest dumny i z obu relacji czerpie mnóstwo satysfakcji. Maria Niklińska dopiero po wielu latach nawiązała kontakt ze swoim biologicznym ojcem, a Anna Wyszkoni chce być przyjaciółką dla córki swojego partnera Macieja Durczaka.

  Równo rok po premierze książki Jerzego Stuhra "Stuhrowie. Historie rodzinne" na rynku ukazała się jej wersja dźwiękowa. W nagraniu audiobooka wsparły znanego aktora jego dzieci: Marianna i Maciej. Jerzego Stuhra zapytaliśmy w Dzień dobry TVN o to, skąd wziął pomysł na napisanie książki o swojej rodzinie i, czy rodzina była zaangażowana w powstawanie książki?

  W programie Dzień Dobry TVN gościliśmy Karola "Pjusa" Nowakowskiego, który w wyniku choroby genetycznej stracił słuch i teraz słyszy dzięki cyfrowemu zmysłowi słuchu. Karol nie poddał się i razem z przyjaciółmi z zespołu nagrał solową płytę pod tytułem Life After Deaf. Naszym gościem był także Łukasz Stasiak, przyjaciel Karola i kolega z zespołu 2 for 7.

  Ślub to dla zdecydowanej większości kobiet jeden z najważniejszych dni w życiu. Nie dziwi więc, że kobieta w tym dniu chce wyglądać wyjątkowo. Wybór idealnej sukni ślubnej nie jest łatwym zadaniem. Jak kobiety wybierają suknię ślubną? Z kim przychodzą do salonu i, kto im doradza?

  "Kuguar" - Kiedyś oznaczał kobietę po czterdziestce, umawiającą się z młodszymi mężczyznami. Teraz określa głównie nowy styl życia czterdziesto czy nawet pięćdziesięciolatek. Symbolizuje atrakcyjną kobietę, która ma udane życie seksualne, zawodowe i jest niezależna finansowo. Umie czerpać garściami z życia. Jakie są kobiety-kuguary? O tym rozmawialiśmy dziś z naszymi gośćmi, Iwoną Pavlović i Katarzyną Butowtt.

  Zobacz kilka gorących fragmentów prosto z gali Męska Rzecz 2009! Przekonaj się, dlaczego mężczyzn kręcą rozmaite gadżety.

  List do mikołaja, sanie, renifery, komin - to wszystko już przestarzałe gadżety. Jeśli nie jesteś wyposażony w najnowsze zdobycze techniki, mikołaj po prostu ominie twój dom. Jak się przygotować na wizytę św. Mikołaja? Tego mogliście się dowiedzieć w dzisiejszym Dzień Dobry TVN.

  Dziś znów mamy okazję obejrzeć najciekawsze stylizacje tygodnia. Tomasz Jacyków i Anna Puślecka spośród nadesłanych zdjęć wybrali najlepszą stylizację. Zobaczmy, czym inspirowały się panie tworząc swoje kreacje.

  Tomasz Jacyków i Anna Puślecką ocenili w Dzień Dobry TVN nadesłane przez naszych widzów, w minionym tygodniu - na skrzynkę modapolska@tvn.pl - zdjęcia. Tomasz i Anna spotkali się w Sosnowcu z Katarzyną Nowomiejską, która wygrała stylizację miesiąca "Mody polskiej".

  Namawiamy Was do głosowania i oceniania zdjęć na naszej stronie internetowej Chcemy zobaczyć, jak Wy oceniacie styl Polaków i czy zgadzacie się z wyborem Ani i Tomka. Poniżej zamieszczamy galerię 10 zdjęć wybranych w tym tygodniu przez Anię i Tomka.

  Namawiamy Was do głosowania i oceniania zdjęć na naszej stronie internetowej Chcemy zobaczyć, jak Wy oceniacie styl Polaków i czy zgadzacie się z wyborem Ani i Tomka. Poniżej zamieszczamy galerię 10 zdjęć wybranych w tym tygodniu przez Anię i Tomka. Zagłosujcie na najciekawszy, Waszym zdaniem, ubiór. Kto z nich jest najlepiej ubrany?

  Tomasz Jacyków i Anna Puślecką ocenili w Dzień Dobry TVN nadesłane przez naszych widzów, w minionym tygodniu na skrzynkę modapolska@tvn.pl, zdjęcia. - Cieszy nas fakt, ze coraz więcej zgłoszeń nadsyłanych jest również spoza Polski, widać nasza akcja przybrała już wymiar międzynarodowy - mówi Anna Puślecka.

  O tym, czy warto poświęcić dzieciństwo, by odnieść sportowy sukces porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Iwoną Guzowską, Pawłem Natulą i Łukaszem Jóźwiakiem.

  Tym razem odcinek Mody Polskiej nadawaliśmy z Rzeszowa. Ania i Tomek ocenili styl trzech rzeszowianek, które przyszły na rzeszowski rynek. Oprócz tego jak zwykle wybraliśmy najlepsze stylizacje nadesłane mailem do redakcji. Andrzejki za pasem, dlatego do tego odcinka Ania i Tomek wybrali zdjęcia ze stylizacjami na wieczorne wyjścia i spotkania z przyjaciółmi.

  Gdy kobieta i mężczyzna bezskutecznie starają się o dziecko, w związku zaczynają się pojawiać problemy. Do czego są zdolni, by spłodzić potomka? Im bardziej się starają, tym bardziej są sfrustrowani. Seks przestaje być przyjemnością, a staje się obowiązkiem. W DDTVN gościliśmy publicystkę Marię Czubaszek, która zrezygnowała z macierzyństwa, Małgorzatę Rozenek, która dwa razy zaszła w ciążę metodą in vitro oraz psychoterapeutkę Tatianę Ostaszewską- Mosak.

  Dlaczego kobiety zmiany w swoim życiu rozpoczynają zazwyczaj od zmiany fryzury? Anna Wiśniewska, która uwielbia eksperymentować, miała już chyba wszystkie możliwe kolory na głowie. Katarzyna Burzyńska pożegnała się z rudymi włosami i postanowiła zostać szatynką. Stylistę fryzur Macieja Wróblewskiego zapytaliśmy o to, czy Polki są otwarte zmiany i nie boją się podążać za modą?

  Znany prezenter telewizyjny Tomasz Kammel zadebiutował w roli komika. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy go o to, dlaczego zajął się kabaretem, skąd czerpiecie inspiracje i, czy zamierza jeszcze wrócić do telewizji.

  Tym razem naprawdę było z czego wybierać i konkurencja była ogromna! - Pięć pierwszych miejsc na naszej liście to panowie! Przyszła kryska na matyska - śmieje się Ania. - Cieszy nas, że mężczyźni też przysyłają do nas swoje propozycje ubioru, choć wciąż za mało mamy zdjęć panów, którzy kochają modę i wiedzą jak ubrać się stosownie do okazji - dodaje Tomek. Drodzy panowie, więcej odwagi, pokażcie co potraficie i przekonajcie nas, że świat mody to także wasz świat! Czekamy na maile i zdjęcia!

  Mieć kawałek helikoptera, jachtu, luksusowego apartamentu albo winnicy… Niemożliwe? A jednak. Choć bycie współmilionerem brzmi co najmniej niedorzecznie okazuje się, że niema w tym już niczego nadzwyczajnego. Dziś goszczący w Dzień Dobry TVN Stefan Kuryłowicz i Tomasz Malicki, opowiedzieli nam więcej o tym pomyśle.

  Najnowsze badania przeprowadzone przez organizację CLIC Sargent dowodzą, że świeżo upieczone młode mamy w Wielkiej Brytanii prowadzą znacznie bogatsze życie towarzyskie, niż przed urodzeniem dziecka. Tracą kontakt z dawnymi znajomymi, ale zyskują nowych. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Supernianię Dorotę Zawadzką i Małgorzatę Kostrzewską-Rozenek, mamę 3,5-letniego Jasia , która jest w piątym miesiącu ciąży.

  Krzysztof Krawczyk, Piotr Najsztub i Doman Nowakowski zdradzili w Dzień Dobry TVN, czy dotknął ich kryzys wieku średniego i, jak zmienia się życie mężczyzny po czterdziestce. Dlaczego z jakiegoś powodu przekroczenie czterdziestego roku życia uważa się za granicę wyznaczającą kryzys u mężczyzn?

  Tomasz i Anna zaprezentowali dziś w DDTVN najciekawsze karnawałowe stylizacje. Wybrali je spośród nadesłanych na skrzynkę modapolska@tvn.pl Styl vintege nadal jest na czasie - przyznaje Tomek Jacyków. Szyku dodają stare tkaniny i dodatki. Najlepiej wzorować się na gwiazdach. Nie trzeba wydawać fortuny. Można znaleźć wymarzony, karnawałowy strój w sklepie z używaną odzieżą.

  To druga bohaterka cyklu Dzień dobry TVN "To działa na ciała". Jakie zabiegi sprawiły, że wygląda młodziej? Ile czasy trwało "odmłodzenie" Pani Wiesławy? Kto pracował nad jej metamorfozą? O tym porozmawialiśmy w programie z dermatologiem Marcinem Ambroziakiem z Kliniki Estederm oraz Dżuliettą Kiworkową, lekarzem stomatologiem z "Elektoralna Dental Clinic".

  Dlaczego dobieramy się w pary i żyjemy w związkach? Motywacje kobiet i mężczyzn w tym względzie mogą być diametralnie różne. Tym zagadnieniem zajął się seksuolog Zbigniew Lew-Starowicz. A do jakich wniosków doszedł? Wyniki tych badań w Dzień Dobry TVN ocenili: prof. Bogdan Wojcieszke i Katarzyna Montgomery.

  Jakim zabiegom musiała poddać się Wiesława Kowalska, bohaterka metamorfozy Dzień Dobry TVN? Czy znajomi rozpoznają ją na ulicy? Czy teraz czuje się atrakcyjna? Zobacz kolejny odcinek cyklu "To działa na ciała".

  Kobieta i w dodatku rozwódka - w Kościele katolickim Margot Käßmann mogłaby nie dostać rozgrzeszenia. W niemieckim Kościele luterańskim zaszła na sam szczyt. Przekonaj się jakie zmiany zachodzą w Kościele.

  Dziś w studiu "Dzień Dobry TVN" gościliśmy dwie ratowniczki medyczne. Opowiedziały nam o swoim ciężkim zawodzie i utrudnieniach jakie napotykają w wykonywaniu go. Czy można im pomóc?

  Polscy szczypiorniści jako pierwsza ekipa zakwalifikowała się do półfinału mistrzostw Europy w piłce ręcznej rozgrywanych w Austrii. Na Biało-Czerwonych czekają w grupie II jeszcze mistrzowie świata Francuzi, a w domach ich kochające żony. Dziś mogliście je zobaczyć w Dzień Dobry TVN.