Styl życia

  Styl życia

  Kawiarenkę TVN Cafe zamieniliśmy na mini siłownię. Gościliśmy polskiego trenera, który przyjechał do Dzień Dobry TVN prosto z Los Angeles. Był osobistym trenerem m.in. Keanu Reeves’a i Heidi Klum. Trenował także kilka polskich gwiazd: Alicję Bachledę Curuś, Izę Miko, Weronikę Rosati. Witold Szmańda przygotował także dla Was kilka porad, jak przetrwać jesień i zimę w dobrej kondycji .

  Bartek Jędrzejak grzeszy od początku tygodnia. W Salonie Grzechu były już tatuaże, piercing, masaż tajski, a tym razem reporter Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak przyglądał się tańcowi brzucha dla odważnych.

  Anna Puślecka gościła na pokazie kolekcji ubrań Teresy Rosati w USA. Czym inspirowała się projektantka i jak zakończył się pokaz?

  Czy posiadanie więcej niż jednego dziecka wyklucza karierę zawodową? Z czego musi zrezygnować kobieta dla macierzyństwa? Czy kobiety boją się ponownego macierzyństwa? O to, w studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy: modelkę Agnieszka Maciąg, felietonistkę Agatę Passent, konsultantkę do spraw programów społecznych Agatę Tyszkiewicz oraz psychologa Annę Kędzierską.

  Kilka tygodni temu jeden z amerykańskich portali internetowych opublikował „dekalog mężatki”, który sugerował paniom, co wolno mężatce, a co jest jej absolutnie zabronione. W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z psychologiem Piotrem Mosakiem, Anną Zejdler- Ibisz, Moniką Richardson i Joanną Gocławską – Mazur. Czy w Polsce istnieje niepisany dekalog "dobrej żony"? Czy w XXI wieku wracamy do obyczajów rodem z powieści Jane Austen?

  „Fabryka sportu” to miejsce, gdzie najmłodsi mogą uprawiać narciarstwo, jazdę konną, żagle oraz windsurfing. W studiu dzień Dobry TVN gościliśmy Katarzynę Łodzińską, Absolwentkę Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, reprezentantkę Polski na Mistrzostwach Świata w carvingu i zarazem właścicielkę „Fabryki sportu”.

  Dla jednych bycie singlem to sposób na wolność i niezależność, dla innych to samotność i dyskryminacja. A jak jest w naprawdę? Z czego może wynikać życie w pojedynkę? W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy na ten temat z psychologiem Piotrem Mosakiem i z redaktorem naczelnym pisma KMag Mikołajem Komarem.

  Czy przyjaźń między mężczyzną a kobieta jest w ogóle możliwa? Jak nie pomylić przyjacielskiej bliskości z erotyczną fascynacją? Co zrobić, by partner nie był zazdrosny o innego mężczyznę w Twoim życiu? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Katarzyną Montgomery, Izabelą Janachowską i Jackiem Santorskim. Jakie relacje łączą Dorotę Wellman i Marcina Prokopa? Przekonajcie się sami!

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska odwiedziła wyjątkową szkołę. Świeżo upieczone mamy mogą tam wykorzystać swój urlop macierzyński na naukę. Lekcje są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów. Jaka atmosfera panuje w szkole i czy kilku miesięczne dzieci mogą się efektywnie uczyć języka angielskiego?

  Problemy z libido po porodzie? Kilkuletnie masturbujące się dziewczynki? Ich zaniepokojone matki napisały do naszego eksperta - seksuologa doktora Andrzeja Depko. Czy onanizm w tym wieku to norma, czy może aberracja?

  Bartek Jędrzejak miał okazję podpatrzeć, jak wygląda prawdziwy masaż tajski. Dowiedział się także, co działo się w Salonie grzechu na Krakowskim Przedmieściu i, ile lat miała kobieta, która kazała wytatuować swoje ciało?

  Tym razem Anna Machowska zatrudniła się w kopalni węgla kamiennego. Poznała tam kobiety pracujące w tym zawodzie i przekonała się na czym polega praca ich ciężka praca. Jak wygląda bielizna kobiety pracującej w kopalni? Czy reporterka Dzień Dobry TVN zeszła pod ziemię?

  Kiedy Ewa Kasprzyk poznała swojego przyszłego męża, "on się ubierał, a nie przebierał". Po prostu było mu wszystko jedno, co na siebie włoży - zdradza aktorka. Czy Anna Dziewit próbuje narzucać swoje zdanie mężowi Marcinowi Mellerowi? Ile czasu zajęło Magdzie Żakowskiej nakłonienie męża do tego, by zapuścił brodę? Jaki wpływ na wygląd swoich partnerów mają kobiety?

  W Meksyku politycy wymyślili, że sposobem na zmniejszenie liczby rozwodów będzie ślub na czas określony. Małżonkowie mają sobie składać przysięgę np. na dwa lata. Czy to dobry pomysł? Dlaczego dzisiaj tak trudno przysiąc sobie miłość do końca życia?

  Wczoraj był Salon Tatuażu & Piercingu, a dziś gościmy w Salonie Fitness. Przypominamy, że w tym tygodniu namawiamy Was razem z serwisem zakupów grupowych Citeam.pl do popełniania małych grzeszków i spędzenia czasu wolnego w nieco bardziej szalony i przyjemny sposób.

  Pani Karina jest nauczycielem śpiewu, a jej mąż informatykiem. Postanowili połączyć siły i zaangażowali się w wyjątkowy projekt. Owoce ich pracy można podziwiać na ich stronie internetowej. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Karinę Majewską, wokalistkę i pomysłodawczynię tego multimedialnego projektu. Skąd pomysł na naukę śpiewu przez internet?

  Uwodzą i znikają. Robią rzeczy o jakich marzymy, a potem takie, których nie akceptujemy. Czy za słodkimi draniami szalejemy z powodu ich zalet, czy naszych kompleksów? Dlaczego niegrzeczni mężczyźni mieszają kobietom w głowach? I dlaczego tak im się podobają?

  Nie masz pomysłu, jak spędzić wolny czas? Postaw na zakupy grupowe. Salony grzechu – to nowe, niezwykłe miejsca na mapie Warszawy, które od dziś do soboty będą z pewnością najgorętszymi i najbardziej grzesznymi punktami stolicy. Planujesz zmienić fryzurę, potrzebujesz masażu lub marzysz o tatuażu czy piercingu? Salony Grzechu są właśnie dla Ciebie. Zobacz relację Bartka Jędrzejaka.

  Do Polski przyjechały z różnych krajów i powodów. Zostały na dłużej i to właśnie tu wychowują swoje dzieci. Jak pielęgnują swoje maleństwa? Co śpiewają im do snu? W pierwszym odcinku nowego cyklu „Mama dookoła świata” Ofelia Grzelińska przybliża macierzyńską codzienność maki z Ekwadoru.

  Zmiana negatywnego sposobu postrzegania motocyklisty i realizacja unijnej dyrektywy – takie cele postawili sobie przedstawiciele Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Transalp Club Polska oraz Krajowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Dzięki wsparciu Ministerstwa Infrastruktury wspólnie organizują szkolenie dla motocyklistów pod hasłem MOTOPOZYTYWNI. W Dzień Dobry TVN, Andrzej Sołtysik rozmawiał z dr Wojciechem Kuleszą, psychologiem i pomysłodawcą tego projektu. Towarzyszyli mu motocykliści biorący udział w szkoleniu.

  Na stronie internetowej Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka padła sugestia, że homoseksualizm mężczyzn może wynikać z powodu braku ojca w dzieciństwie. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy seksuologa prof. Zbigniewa Lwa Starowicza oraz stylistę Tomasza Jacykowa. Skąd ta rewolucyjna teza, że na homoseksualizm może mieć wpływ brak obecności ojca w życiu dziecka?

  Już pięcioletnie dzieciaki wiedzą, że lepiej mieć sukienkę renomowanej firmy odzieżowej niż taką z hipermarketu. Skąd przywiązanie do metki już na tak wczesnym etapie życia? Skąd dzieci znają rynek modowy? Jak powinny wyglądać zakupy z naszymi latoroślami? W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z psychologiem dziecięcym Aleksandrą Piotrowską oraz ze stylistką Eweliną Rydzyńską.

  Czy zbytnia uległość wobec życiowego partnera może zniszczyć nasz związek? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktora i trenera osobistego Jacka Rozenka, fryzjera Macieja Wróblewskiego, kompozytora Radzimira Dębskiego oraz Bogdana Wojciszke, psychologa miłości. Czy naszym gościom kiedykolwiek ktoś zarzucił, że rządzi nimi kobieta? Gdzie leży granica pomiędzy uległością a byciem pantoflarzem?

  Gwiazdy show-biznesu często wydają autobiografie. Pisza o swoim pasjach, doświadczeniach, planach i przekonaniach. Często bywają publicznie krytykowane za tego typu działalność. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy znanych po debiucie literackim, czyli dziennikarza TVN Macieja Mazura i Weronikę Marczuk, autorkę książki "Chcę być jak agent". Z jakimi reakcjami spotkali się po wydaniu książki?

  Wejście w macierzyństwo to duże wyzwanie. Kobiety po porodzie nie zawsze czują się szczęśliwe. Pewna grupa młodych mam po urodzeniu dziecka odczuwa smutek i przygnębienie. Z tego powodu powstała nowa akcja społeczna "Dobry Żal". W studiu dzień Dobry TVN gościliśmy psychologa Joannę Mendecką oraz Reni Rusis.

  W Australii osoby, które nie czują się ani mężczyzną, ani kobietą będą miały do wyboru trzecią opcję nazwaną „płcią nieokreśloną”. Będzie oznaczana w dokumencie tożsamości symbolem „X”. W studiu dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Grodzką, założycielkę i prezeskę Fundacji Trans-Fuzja oraz socjologa Mariusza Drozdowskiego. Czym naprawdę jest identyfikacja płciowa ?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Anna Machowska na własnej skórze przekonała się, na czym polega praca kontrolera, czyli tzw. kanara. Czy ta praca jest niebezpieczna? Ile zarabiają kontrolerzy i jakie wymówki mają gapowicze?

  W naszym cotygodniowym cyklu seksuolog Andrzej Depko odpowiada w programie na pytania widzów nadesłane na skrzynkę seks@tvn.pl E-maile, które od Was dostajemy najczęściej dotyczą zagadnie związanych z osiąganiem orgazmu. Nas szczególnie zainteresował list od pani, która podejrzewa, że jej mąż jest gejem.

  Na naszej kanapie w studiu Dzień dobry TVN zasiedli mistrzowie polskiego dubbingu. Wojciech Malajkat, czyli polski Antonio Banderas, ponieważ użyczał głosu do "Kota w butach". Wit Apostolakis, który ma na koncie kilkadziesiąt ról, choć ma zaledwie 14-lat i doskonale wszystkim znany Kacper Kuszewski.

  Wykwintna uczta Wine & Food Noble Night jest tylko dla wybrańców, dlatego ma też drugą odsłonę - piknik dla każdego, czyli Open Family Day.