Dziecko

Dorota Wellman o przyjęciach dla syna: "Postanowiłam, że każde urodziny i każdy Dzień Dziecka będzie pamiętał do końca życia"

Dziecko

Dzień Dziecka czy urodziny malucha powinny być celebrowane. Najlepiej w taki sposób, aby zorganizowane przez rodzica atrakcje na długo zapisały się w pamięci. Z takiego założenia wychodzi Dorota Wellman. Nasza prowadząca zdradziła, jakie atrakcje organizowała dla swojego syna.

Przyjęcie dla dziecka według Doroty Wellman

Dorota Wellman przyznała, że choć Dni Dziecka, które pamięta ze swojego dzieciństwa, były bardzo fajne, to dla swojego syna chciała czegoś więcej. Prezenterka podkreśliła, że bardzo zależało jej, aby jej syn każdy Dzień Dziecka i każde urodziny pamiętał do końca życia.

- Na przykład w cyrku rosyjskim, za pewne wynagrodzenie we flaszkach, wynajęłam wielbłądy z balonami, które stanęły pod naszym oknem na Ursynowie - wspominała Dorota Wellman.

Na tym jednak nie koniec. Dziennikarka zdradziła, że gdy jej syn trochę podrósł, na jednym z przyjęć pojawił się...wąż. - Zaprosiłam pana z cyrku, który przyszedł do nas do domu, do bloku, z trzymetrowym wężem. Dzieci były najszczęśliwsze na świecie - dodała prowadząca Dzień Dobry TVN.

W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl zaznaczyła, że te atrakcje wcale nie były drogie. - Potrzebne były tylko fantazja i chęci, żeby zrobić coś takiego, aby mojemu synkowi opadła szczęka - mówiła z uśmiechem.

Dzień Dziecka 2021

Międzynarodowy Dzień Dziecka został ustanowiony przez ONZ w 1954 roku. Podstawowym celem tego święta jest zwrócenie uwagi na to, że dzieci także mają prawa i należy ich przestrzegać. Dzień Dziecka - 1 czerwca - obchodzony jest także w Polsce.

Z tej okazji w wielu miastach organizowane są festyny z licznymi atrakcjami dla dzieci. Co ciekawe, od 1994 roku starsze dzieci mogą zasiąść w sejmowych ławach i zwrócić parlamentarzystom uwagę na ważne dla nich kwestie.

Zobacz także:

Mandaryna o życiu w rodzinie patchworkowej: "Siedziałyśmy z Anią przed domem Michała i liczyłyśmy dzieci"

Dzień Dziecka 2021 w kinie - najciekawsze propozycje filmów dla dzieci

Baby shower Klaudii Halejcio w stylu boho. Wśród gości Patricia Kazadi

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości