Newsy

Viki Gabor nagrała teledysk w Los Angeles. W tym samym miejscu powstał wspólny klip Lady Gagi i Beyonce. Jak się wam podoba?

Newsy

Viki Gabor poszła w ślady największych gwiazd zza oceanu - Lady Gagi, Beyonce i Ariany Grande. Swój najnowszy teledysk młodziutka piosenkarka nagrała w Mieście Aniołów. Jak wspomina pracę na planie i czy odnajduje się w roli idolki nastolatek? Viki zdradziła to w rozmowie z Sandrą Hajduk.

Viki Gabor - teledysk do piosenki "Getaway"

Viki Gabor nagrała nowy teledysk do piosenki "Getaway", który w zaledwie cztery dni obejrzało blisko dwa miliony osób.

Produkcję zrealizowano w Los Angeles, w tym samym miejscu, w którym powstał klip do "Telephone" - hitu Lady Gagi i Beyonce.

Jak przebiegała praca na planie? Viki nie kryła podekscytowania.

Udało się nam nagrać teledysk w dwa dni - mieliśmy bardzo profesjonalny sprzęt. Trudno było zrealizować efekty specjalne - kamera właściwie poruszała się sama

- opowiadała piosenkarka. Oglądając teledysk, nie widzimy jednak żadnych trudności, tylko pełny profesjonalizm młodej wokalistki.

Sandra spytała również o relację z Kayah, z którą Gabor nagrała hit "Ramię W Ramię"

Kayah jest superosobą. Już po pierwszym spotkaniu czułam, jakbyśmy znały się od lat. Bardzo cieszę się, że udało nam się nagrać wspólnie piosenkę, bo muzyka Kayah towarzyszyła mi od zawsze

- przyznała Viki.

Viki Gabor - jak wygląda jej codzienność?

Codzienność Viki Gabor, zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci i laureatki drugiej edycji The Voice Kids, na pewno różni się od życia jej rówieśników. Choć ma swoich idoli, dla wielu nastolatek w Polsce sama jest inspiracją. Jak się z tym czuje? I jaki ma stosunek do swojej pracy?

To nie jest dla mnie praca, tylko spełnienie marzeń i zabawa. Zbieram także doświadczenia. Moje życie nie jest do końca normalne, bo dużo się dzieje. Poukładam sobie jednak je tak, żeby mieć czas na wszystko. Rodzice również mi pomagają i wspierają mnie

- dodała trzynastoletnia wokalistka. Podkreśliła, że przyjaciele traktują ją tak samo jak przed sukcesem. Nie spotkała się również z zazdrością ze strony najbliższych. Ciągłe wsparcie otrzymuje też od swoich fanów.

Codziennie piszę z fanami, utrzymuję z nimi stały kontakt - to mnie motywuje do dalszego działania. Zawsze chciałam być artystką, dlatego bycie idolką dla kogoś, jest dla mnie czymś najlepszym ever

- kwituje Viki Gabor.

Zobaczcie najnowszy teledysk wokalistki do piosenki "Getaway":

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości