Newsy

Nowy sezon "Usterki" już od września w TTV. Dominik Strzelec powraca w roli prowadzącego

Newsy

mat. pras.

"Usterka" to program, w którym pod lupę wzięta została uczciwość fachowców. Widzowie pokochali ten format, dlatego wraca on na antenę TTV po krótkiej przerwie. Prowadzący, Dominik Strzelec będzie weryfikował rzetelność osób zajmujących się remontami i naprawami - pierwszy odcinek premierowej, 14. serii emitowane będą od 6 września – od poniedziałku do czwartku o godz. 18:05.

"Usterka" - już od września na antenie TTV

Ten program to niezbędnik dla wszystkich zainteresowanych remontami, a szczególnie fachowcami, których kulisy pracy - z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru – czasami warto podglądać. W programie do aranżowanych awarii zapraszani są specjaliści, a ukryta kamera dokładnie śledzi każdy ich ruch. Obserwowani fachowcy naprawiają tytułowe „usterki” na wiele różnych sposobów i w szerokim przedziale cenowym, nie zawsze sumiennie, choć zdarzają się też tacy, którzy wykonują zlecenie bez zarzutu. Wszystkiemu przyglądają się prowadzący program, w tej roli między innymi powracający na antenę TTV, Dominik Strzelec. Jedno jest pewne - profesjonaliści nie mają się czego obawiać!

Seria licząca 30 odcinków zadebiutuje na antenie TTV już 6 września, premierowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do czwartku o godz. 18:05. Wcześniej, tj. 22 i 29 sierpnia stacja wyemituje zapowiedź sezonu. Program dostępny również będzie w serwisie Player.pl.

Dominik Strzelec - kim jest prowadzący program "Usterka?

Jak sam o sobie mówi, to ogrodnik z pasją i szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci. Uwielbia podróże, jest fanem piłki nożnej i zapalonym snowboardzistą. Na antenie HGTV w programie "Odlotowy ogród" zmieniał zwykłą i często zaniedbaną przestrzeń w zieloną enklawę idealną do wypoczynku. Potrafi odmienić każdą działkę w funkcjonalny, magiczny zakątek, ale świetnie zna się także na pracach remontowych i wykończeniowych. Właśnie dlatego w stacji TTV w programie "Usterka" będzie sprawdzał pracę fachowców.

Zobacz wideo: "Usterka" przeniosła się do Londynu

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

Źródło: TTV

Pozostałe wiadomości