Newsy

Karolina Kuczyńska odpadła z "Top Model". Kto został przywrócony?

Newsy

Aktualizacja:
Top Model, odcinek 9, sezon 9

"Top Model" - za nami 9. odcinek, w którym Karolina zakończyła swoją przygodę z programem. Gdyby nie Michał Piróg, to również Patrycja by odpadła. Co jeszcze się wydarzyło?

9. odcinek "Top Model" - co wydarzyło się w programie?

Za nami 9. odcinek "Top Model", w którym uczestnicy musieli pokonać swoje słabości. Na początku dostali z pozoru łatwe zadanie - realizację reklamy butów. Ale... w kolejnych ujęciach uczestnicy występowali w parach i musieli drugą osobę pocałować. Modelki mogły jednak zasłonić usta lizakiem. Na prawdziwy pocałunek zdecydowała się jedna para: Patrycja i Dominic. W zadaniu pomagali im reżyserka Anna Maliszewska i Karolina Pisarek, której udział w 5. edycji programu pozwolił rozpocząć międzynarodową karierę i zyskać ogromną popularność.

Karolina z "Top Model" w nagraniu pod wodą

Kolejnym sprawdzianem była sesja "Kontrasty", w której dobrani w dwójki i jedną trójkę musieli pozować w... jednym ubraniu. Dodatkowo za fryzurę odpowiadali oni sami. Najlepiej z zadaniem poradzili sobie Ernest i Karolina. Gdy emocje trochę opadły, w finałowym zadaniu uczestnicy musieli pokonać swoje lęki. Modelki i modele w bajecznych kreacjach wskoczyli do basenu i pod wodą mieli nagrać film modowy. Dla niektórych to był prawdziwy test, ponieważ nie każdy z uczestników potrafi pływać. Tutaj nie tylko trzeba było dobrze wypaść, ale i pokonać strach. I tak Ernest zachłysnął się wodą, a Karolina walczyła ze sobą, by zanurkować.

"Top Model" - Michał Piróg przywrócił jedną z uczestniczek

Umiejętności uczestników w 9. odcinku oceniali Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński , a gościem specjalnym była Anna Lewandowska , która szczególnie wzięła pod lupę sesję podwodną. Do grupy zagrożonych trafili Dominic, Karolina i Patrycja . Joanna Krupa miała tylko jedno zdjęcie - Dominica. I tak z programu odpadła Karolina i Patrycja , ale Michał Piróg przywrócił drugą z nich, więc ostatecznie z "Top Model" pożegnała się Karolina .

"Top Model" – gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN oraz platformie VOD Player.pl

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości