Gwiazdy

Łukasz odpadł z "Top Model". Co jeszcze wydarzyło się w ósmym odcinku?

Top Model, odcinek 8, sezon 9

Gwiazdy

Łukasz odpadł z "Top Model". Co jeszcze wydarzyło się w ósmym odcinku?

Top Model, odcinek 8, sezon 9

Ósmy odcinek "Top Model" za nami. Uczestnicy już na początku dostali niełatwe zadanie do wykonania - musieli zapozować do zdjęć wraz z uczestnikami z poprzednich edycji show. Co jeszcze wydarzyło się w środowym epizodzie? 

Ósmy odcinek "Top Model" - co wydarzyło się w programie?

Już na początku odcinka uczestnicy stanęli przed trudnym zadaniem - musieli zapozować z bohaterami poprzednich edycji. Gośćmi i partnerami byli: Klaudia El Dursi, Jakob Kosel, Staszek Obolewicz, Olga Kleczkowska, Kasia Szklarczyk, Ania Markowska, Dawid Woskanian, Hubert Gromadzki, Ania Jaroszewska, Rafał Torkowski. Tematem sesji był romantyczny poranek, który na zdjęciach uchwycił niezastąpiony Marcin Tyszka. Najlepiej poszło Patrycji, której partnerował Hubert. To właśnie piękna blondynka wygrała pierwsze zadanie w tym odcinku. 

Drugie zadanie niosło za sobą ważne przesłanie. Sesja została przygotowana wraz z organizacją WWF, a jej celem było ukazanie praw dzikich zwierząt. Uczestnicy musieli się w nie wcielić. Zdjęcia wykonał Adam Pluciński. 

Najlepiej wypadł duet Michała i Karoliny.

Trzecia sesja była jedną z najbardziej niezwykłych jak dotąd w tej edycji. Na uczestników czekała niespodzianka - mieli zapozować z członkami swoich rodzin, którzy odwiedzili ich na planie. Jedynie Dominic zmuszony był wykonać zadanie w pojedynkę. Udało mu się jednak połączyć z mamą i bratem poprzez wideorozmowę, co ewidentnie dodało mu skrzydeł.

Wsparcie uczestnikom okazali także goście specjalni - Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan - jedno z najgorętszych małżeństw w show-biznesie. Zwyciężył Mariusz, który z odcinka na odcinek robi bardzo duże postępy. 

Kto odpadł z programu "Top Model"?

Przyszedł czas na najbardziej stresującą cześć programu - panel eliminacyjny. W ósmym odcinku kryzys przeżywała Maja. Gorąca dyskusja wywiązała się także między jurorami a Łukaszem. Do zagrożonej trójki trafili Łukasz, Maja i Karolina. Jurorzy postanowili jednak dać szansę Mai i Karolinie, a tym samym program opuścił Łukasz. 

Zobacz także:

"Top Model" na wysokościach. Co czeka uczestników w najnowszym odcinku?

Gracja Kalibabka odpadła z Top Model. "Chciałaś pokazać wszystko i wszystkim"

Zmysłowa sesja w 8. odcinku Top Model. Jeden z uczestników: "Cicha woda mnie uwiodła"

Co sądzisz o tym artykule?
75
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0