Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5.": Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak odwiedzają uczestników. Które pary potrzebują wsparcia?

Newsy

TVN7

Kolejny odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to moment dla naszych par na złapanie chwili oddechu - wszyscy wrócili już ze swoich podróży poślubnych i rozpoczęli wspólne życie. Wszystkie pary spotkały się z ekspertami, żeby omówić ewentualne problemy, które pojawiły się w ich związkach.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5": Iga i Karol

Początek odcinka to sielankowe sceny, w których nowożeńcy remontują kuchnię w mieszkaniu Igi. Czy to zapowiedź szczęśliwego, długiego wspólnego życia? Już kilka chwil później odwiedziła ich psycholog Magda Chorzewska i zapytała o problemy, które pojawiły się w ich związku. Iga i Karol zgodnie odpowiedzieli, że dobrze się dogadują. To, co zmartwiło Magdę, to fakt, że nowożeńcy jeszcze nie dążą do bliższej relacji. Psycholog podsunęła im rozwiązania, które mogą im pomóc pogłębić ich relację. Czy z nich skorzystają? Pod koniec odcinka role się zamieniają i to Iga jedzie z wizytą do męża. Jego mieszkanie bardzo ją zaskoczyło, bo z relacji Karola wynikało, że jest dużo mniejsze.

Iza i Kamil wracają z podróży poślubnej

Nowożeńców z podróży poślubnej odbierają siostra i brat Kamila. Wszyscy jadą do domu Izy, gdzie czeka na nich już mama. Miłe rodzinne spotkanie daje młodym nadzieję na to, że uda im się wszystko poukładać. Wsparcie rodziny jest dla nich bardzo ważne, a ich bliscy stoją za nimi murem. Przyjaciółka Izy zaproponowała nawet Kamilowi pracę. To dało parze prawdziwego wiatru w żagle. Kilka dni później Iza odwiedza swojego męża w jego mieszkaniu. Chwali go za porządek, choć nie umyka jej fakt, że widać, że do tej pory mieszkał w nim kawaler. Czy Iza zadba o to, żeby cztery ściany zmieniły się w przytulne gniazdko? Parze wizytę składa Piotr Mosak, który postanowił sprawdzić, czy silny charakter Izy nie zdominuje Kamila.

Laura i Maciej: komedia omyłek w "Ślub od pierwszego wejrzenia 5."

Kiedy młodzi wracają z podróży poślubnej nie do końca potrafią się porozumieć co do tego, jak dalej będzie wyglądało ich życie. Maciej niby chce wrócić do siebie, ale trudno mu też rozstać się z żoną. Finalnie wychodzi z mieszkania Laury tylko po to, żeby za chwilę do niego wrócić. Laurze ta zmienność męża nie do końca odpowiada. Magdalena Chorzewska, która przygląda się rozwojowi wypadków, zdecydowała się odwiedzić także tę parę. W rozmowie z nią Laura przyznała, że obawia się zmienności męża. Uważa, że wynika ona z tego, że chłopak próbuje za wszelką cenę sprostać jej oczekiwaniom. Na szczęście oboje zadeklarowali, że chcą walczyć o ten związek.

Przegapiłeś odcinek? Wejdź na Player.pl i zobacz, co Cię ominęło.

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 5 | Odcinek 9 | Zwiastun

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości