Newsy

Przed nami 7. odcinek "Mask Singer". Co wydarzy się w programie?

Newsy

Autor:
Sabina
Zięba
Kuba Wojewódzki, Joanna Trzepiecińska, Michał Meyer, Kacper Ruciński, Julia Kamińska

"Mask Singer" co tydzień wzbudza wielkie emocje. W każdą sobotę kolejny uczestnik odkrywa swoje oblicze i zaskakuje widzów. W programie zostało już tylko sześć najlepszych osób. Kto ma największą szansę na wygraną?

Gwiazdy w "Mask Singer"

Program "Mask Singer" jest niezwykle intrygujący zarówno dla widzów, jak i detektywów, którymi są Kuba Wojewódzki, Joanna Trzepiecińska, Kacper Ruciński i Julia Kamińska. Z jakiego powodu? Otóż nikt nie ma pojęcia, jakie gwiazdy kryją się pod wymyślnymi kostiumami. Już pół miliarda fanów starało się rozwikłać tajemnicę, kto jest kim, ponieważ show miało swój początek w Korei Południowej, a później zrobiło furorę w 41 krajach na świecie.

Mask Singer - nowy program TVN

Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Pod koniec każdego odcinka odbywa się głosowanie na najlepszy występ, na podstawie którego eliminowany jest uczestnik z najmniejszą liczbą głosów. Wówczas odpadająca osoba musi ujawnić swoją tożsamość. Dotychczas dowiedzieliśmy się, że pod postacią Tortu ukrywał się Mateusz Banasiuk, Ośmiornicą był Stefano Terrazzino, w Monstera wcielił się Grzegorz Skawiński, kostium Wiedźmy wybrała Daria Ładocha, maskę Róży zdjęła Dorota Gardias, a Ważką była Barbara Kurdej-Szatan.

Kostiumy w programie "Mask Singer"

W programie pozostał Kot, Prysznic, Słońce, Kogut, Bocian oraz Deszcz. W 7. odcinku więc po raz pierwszy, będą mogły zmierzyć się wokalnie wszystkie postaci, które pozostały w programie. Gwiazdy ukryte w kostiumach zaśpiewają, m.in. utwór "Winna" Agnieszki Chylińskiej, hit "Despacito" Louis'a Fonsi'ego i jeden z największych przebojów zespołu Backstreet Boys - "Everybody".

Kostiumy "Mask Singer" 1. odcinek Źródło: Mirosław Sosnowski/TVN
Kostiumy "Mask Singer" 2. odcinek Źródło: Mirosław Sosnowski/TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Mirosław Sosnowski/TVN

Pozostałe wiadomości