Newsy

Ewa Minge zachwyca się prowadzącą Dzień Dobry TVN. "Uwielbiam świadome swojej magii kobiety"

Newsy

Ewa Minge

Choć często mawia się, że kobieta kobiecie wilkiem, to również w naszym rodzimym show-biznesie można znaleźć wyjątki. Na swoim profilu na Instagramie Ewa Minge zamieściła post, w którym nie szczędzi komplementów pod adresem Agnieszki Woźniak-Starak. Pod wpisem projektantki pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani nie tylko zwrócili uwagę na urodę naszej prowadzącej, ale docenili także fakt, że kobiety potrafią okazywać sobie wsparcie.

Ewa Minge w pięknych słowach o Agnieszce Woźniak-Starak

Trzeba przyznać, że nie często się zdarza, żeby kobiety wzajemnie zachwycały się swoim pięknem – nie tylko tym zewnętrznym. Świetny wzór do naśladowania dała Ewa Minge, która zamieściła na swoim Instagramie post poświęcony Agnieszce Woźniak-Starak. Projetantka podzieliła się w nim swoją refleksją na temat dziennikarki, nie szczędząc jej komplementów. W swoim wpisie zwróciła uwagę nie tylko na urodę Agnieszki, ale także jej magnetyzm i wdzięk. Co więcej, jak sama przyznała, w przeciwieństwie do wielu osób, nie jest zazdrosna o urodę innych kobiet. Wręcz przeciwnie, potrafi docenić nie tylko ich wygląd, ale także wewnętrzne piękno. Na swoim profilu na Instagramie napisała:

"Ludzie różne są..." ale Agnieszka Woźniak-Starak, to jest tak jakoś nieziemsko piękna! Co widzę ją, to się uśmiecham. Uwielbiam patrzeć na niezwykle piękne kobiety, bo to one są moją twórczą inspiracją. Zawsze budzą wyobraźnię i nigdy o ich urodę nie jestem zazdrosna. Oczywiście, że wszystkie kobiety są piękne i nie tylko Agnieszka rozjaśnia przestrzeń, ale dzisiaj padło w zwierzeniach na nią. Nie jest ważne, co założy na siebie i jak bardzo będzie wystylizowana. Kompletnie sauté zachwyca słowiańskim urokiem i czymś, co w kobiecie jest bardzo cenne, tajemnicą. Niby otwarta, bardzo sympatyczna, a jednak oszczędna w ekspozycji siebie i swojego życia. Uwielbiam świadome swojej magii kobiety i uwielbiam, jak ją wokół siebie roztaczają. Dobrego dnia wszystkim i pamiętajmy, ze każda z nas jest wyjątkowa tylko trzeba to wydobyć z siebie. I nie chodzi jak widać o tonę makijażu, wycięte żebra czy implanty w pupie, choć jak ktoś lubi bardzo proszę. Uroda to samoświadomość i odwaga na pracę z własnym szczęściem pomimo nieszczęść wielu, które są składową naszego życia

Komentarze pod postem Ewy Minge

Wpis projektantki wywołał lawinę komentarzy wśród obserwatorów. Fani nie szczędzili komplementów pod adresem Agnieszki Woźniak-Starak, ale zwrócili również uwagę na klasę Minge. Wiele kobiet wyraziło podziw dla jej niecodziennej postawy.

"Jakie to piękne, gdy kobieta kobietę chwali i jej piękno potrafi docenić", "Pani Ewo zawsze po przeczytaniu Pani wpisu czuje się lepiej... przywraca Pani we mnie wiarę w normalność ", " Lubię jak kobiety chwalą inne kobiety . Tak rzadko się to zdarza", " A mi się podoba to wsparcie i support dla kobiet w Pani postach nie ważne czy w kwestii looku outfitu czy innej tematyki... to jest ważne. I tak, też uwielbiam patrzeć na piękne kobiety i wcale nie chodzi tu tylko o urodę, ale także o duszę....", "Podziwiam najbardziej z wszystkich gwiazd Panią Pani Ewo. Podziwiam za sposób w jaki Pani podchodzi do życia i za cenny przekaz w Pani postach. Wracam do nich regularnie z wielkim słowem DZIĘKUJĘ PANI EWO" – to tylko niektóre komentarze, jakie można przeczytać pod postem projektantki.

Trzeba przyznać, że to wielka sztuka – umieć bez cienia zazdrości – docenić wdzięk, magnetyzm i piękno u drugiej kobiety.

Zobacz także:

Zobacz wideo : Ewa Minge i jej miłość do sfinksów

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości