komplementy

  komplementy

  Choć często mawia się, że kobieta kobiecie wilkiem, to również w naszym rodzimym show-biznesie można znaleźć wyjątki. Na swoim profilu na Instagramie Ewa Minge zamieściła post, w którym nie szczędzi komplementów pod adresem Agnieszki Woźniak-Starak. Pod wpisem projektantki pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani nie tylko zwrócili uwagę na urodę naszej prowadzącej, ale docenili także fakt, że kobiety potrafią okazywać sobie wsparcie.

  Jak twierdzi Anna Kalczyńska - Marcin Prokop jest mistrzem świata w robieniu jajecznicy, a w czym najlepsi są Wasi mężczyźni? Mówicie im to? O tym co chcą słyszeć faceci rozmawialiśmy z Piotrem Kędzierskim, Grzegorzem Kordkiem i Elizą Jędrzejewską-Kordek. Czy rzeczywiście "głaskologia" jest najlepszym sposobem na uwiedzenie i zatrzymanie przy sobie mężczyzny?

  Złe wiadomości zalewają nas z każdej strony, od samego rana do wieczora. Dzień Dobry TVN postanowiło zmienić tę tendencję. Zaczęliśmy dzień od uśmiechu i komplementowania innych. Zobaczcie, jak ludzie reagowali na miłe słowa naszych reporterów.

  Marta Krzepek projektuje fraki. Jest ich tylko 99 sztuk danego modelu. Czy dla Joli zrobi wyjątek i zaprojektuje setny konkretnego modelu? Ile kosztują fraki, którymi zachwyciła się Jolanta Pieńkowska?

  Komplementy mogą wprowadzić w dobry nastrój do końca dnia lub zepsuć humor. Jak je dawać i jak przyjmować? Z badań wynika, że tylko połowa kobiet lubi komplementy. Dlaczego kobiety źle reagują na porównania do matki i zwrot "dobrze wyglądasz"? O to zapytaliśmy aktorkę Magdę Wójcik, dziennikarzy: Rafała Bryndala i Mikołaja Komara oraz psycholog Martę Żysko-Pałubę. Jaki jest najgorszy komplement dla Francuzki? Czy lubimy być doceniane za wybór stroju? Jaki komplement ucieszył Rafała Bryndala, a jaki Jolantę Pieńkowską?