Newsy

"Chyłka 4": zaskakujący finał sezonu. Oryński okazał się zdrajcą

Newsy

Aktualizacja:
TVN

Fani Chyłki i twórczości Remigiusza Mroza z pewnością nie mogli się doczekać finału 4. sezonu serialu. Jak potoczą się losy prawniczki i jej aplikanta? Czy i tym razem uda im się rozwiązać zagadkę?

"Chyłka: Inwigilacja" Fahad zniknął. Co zrobi Chyłka?

Niestety tuż po procesie, który duet prawników niespodziewanie wygrał, ich klient dosłownie zapadł się pod ziemię. Co gorsza, do Chyłki i Oryńskiego docierają kolejne sygnały, o powiązaniach młodego wyznawcy islamu z grupami terrorystycznymi. Kormakowi udało się go co prawda namierzyć, jednak kiedy Joanna i Kordian docierają na miejsce zastają tam już tylko służby specjalne i Szczerbę. Co gorsza okazuje się, że powiązany z Fahadem klient Messera także urwał kontakt z mecenasem. Czy te zniknięcia mają ze sobą coś wspólnego? Czy Al- Jassem naprawdę planuje zamach w Polsce?

Oryński zdradził Chyłkę

Jakiś czas później do mieszkania Joanny przychodzi Szczerbiński z zaskakującymi informacjami. Podczas zatrzymania Oryńskiego w jego samochodzie znaleziono substancje, które kilka lat wcześniej przedawkowała jego matka - tak przynajmniej powiedział Chyłce.

Jaka jest prawda? Dlaczego śledztwo w tej sprawie zostało przerwane? Czy Oryński rzeczywiście zdradził swoją mentorkę i torpedował jej działania? Odpowiedź na te pytania poznacie oglądając odcinek 6. serialu "Chyłka: Inwigilacja"

"Chyłka 4" - finał sezonu: Powrót Langera

Kiedy w trakcie pogrzebu ojca do Chyłki podszedł Piotr tłumacząc, że na jakiś czas musi wyjechać, nie wzbudziło to niepokoju prawniczki. Być może byłoby inaczej, gdyby wiedziała, że jej ojca chwilę przed śmiercią w areszcie odwiedził właśnie Langer, który później odnalazł też oprawcę Chyłki z dzieciństwa. Co z nim zrobił i czy miał coś wspólnego z samobójstwem Obertała?

Zobacz wideo: Nowa twarz Nikodema Rozbickiego w „Chyłce”. Jak czuje się jako czarny charakter?

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości