Newsy

"40 kontra 20". Paulina i Ania podbiją niejedno męskie serce. Poznaj kolejne uczestniczki nowego show

Newsy

Aktualizacja:
20 kontra 40

"40 kontra 20" to nowy reality show, w którym stawką jest miłość. W programie przystojni single będą zabiegać o względy kobiet w różnym wieku. Właśnie poznaliśmy kolejne uczestniczki. Kim są Paulina Migas i Anna Jacuńska?

"40 kontra 20" - uczestniczki. Paulina Migas

W nowym programie TVN7 weźmie udział Paulina Migas, która jest pilotem wycieczek, tłumaczką oraz nauczycielką języka włoskiego i hiszpańskiego . Prowadzi też lekcje tańca.

Paulina to kobieta o wielu twarzach. Ambitna i pewna siebie. Żyje między Polską, Francją, Włochami i Portugalią. Mówi w 5 językach. Jest tancerką i choreografką - w jej żyłach płynie afro, twerk i dancehall.

Zimą zaszywa się w górach i szusuje na snowboardzie. Jak sama mówi, nie ma marzeń. Ma cele, które realizuje. A najważniejsza jest dla niej rodzina i wierność sobie oraz swoim przekonaniom. Lubi siebie za poczucie humoru, a także za dystans do samej siebie i otaczającego ją świata.

"40 kontra 20" - uczestniczki. Anna Jacuńska

Kolejną uczestniczką "40 kontra 20" jest Anna Jacuńska. Pracuje w fundacji, która wspiera przedsiębiorców. Kocha jogę i pilates . W przyszłości chciałaby otworzyć szkołę jogi i rozwoju ciała, połączoną z budowaniem własnej świadomości.

Jest bardzo wytrwała i zdeterminowana. Uwielbia podróże. Od wielu lat uprawia jogę Ashtanga, w której łączy rozwój ciała z rozwojem mentalnym. Pasjonują ją podróże z plecakiem po świecie . Sama o sobie mówi, że jest "stonowana i grzeczna", ale znajomi postrzegają ją wręcz przeciwnie. Nie zamyka się, jeśli chodzi o wiek partnera. Czeka na motyle w brzuchu!

"40 kontra 20" - nowy program randkowy TVN7

Dwie strefy – willę i glamping, łączy część wspólna – obszar przy basenie. To tam odbywają się ceremonie, challenge, potańcówki oraz głębokie rozmowy, podczas których Panowie mają możliwość bliższego poznania uczestniczek z przeciwnej grupy. A to kluczowa kwestia w programie! Senior i Junior, wybierając kobiety podczas przegrupowania, mogą je sobie nawzajem podkradać, więc ostatecznie nigdy nie wiadomo, jak ułożą się związki i relacje w programie.

"40 kontra 20" - o co chodzi w programie TVN7?

Jednym z najważniejszych momentów reality jest przegrupowanie. Panowie decydują wtedy, którą uczestniczkę zaproszą do swojej grupy, aby poznać ją bliżej i dać szansę na zbudowanie z nią relacji. Uczestniczki wybrane przez Seniora mieszkają z nim w willi, natomiast te, które wybrał Junior - w Glampingu. Willa oznacza komfort i wygodę, a także inny rodzaj aktywności i randek, na które Senior zaprasza swoje wybranki - np. wyrafinowaną kolację, spotkanie w ekskluzywnej winnicy czy romantyczny rejs jachtem. Glamping to bliski kontakt z naturą, prysznic na świeżym powietrzu i odpoczynek w hamaku. Mieszkanie z Juniorem to także szalone i nieprzewidywalne randki, takie jak: przejażdżka speed boatem czy spontaniczna kolacja na plaży.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Krystian z "Hotelu Paradise 3" o rozstaniu z Basią

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości