randki

  randki

  Globalna pandemia koronawirusa i związane z nią restrykcje znacząco ograniczyły możliwość nawiązywania nowych relacji. Organizacja romantycznej randki w ciekawym miejscu przysparza poszukującym miłości singlom nie lada problemów. Coraz więcej osób mierzy się także z poczuciem wzmożonej niechęci i obawami, które stanowią przeszkodę w budowaniu więzi z drugim człowiekiem. Zjawisko to określa się mianem hesidatingu. Zdaniem ekspertów, przybiera ono coraz większą skalę.

  Jesteś singielką, która od dłuższego czasu szuka drugiej połówki na portalu randkowym, a mimo sporego zainteresowania ze strony panów wciąż nie znalazłaś jeszcze odpowiedniego kandydata, któremu mogłabyś zaufać? Dowiedziałaś się, że partner Cię zdradza na Tinderze? Dlaczego tak się dzieje, opowiedziała nam psycholożka kliniczna Iwona Myrcha-Teodorczuk, przedstawiając swoje badania.

  Julia Kupiec to wielokrotnie utytułowana Mistrzyni Polski i vice Mistrzyni Świata w tańcu nowoczesnym. Nowa uczestniczka "40 kontra 20" jest absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi, założycielką i choreografką grupy tanecznej Juju Dancers oraz fotomodelką. W programie bardziej niż o osiągnięciach 24-latki głośno było o jej... pośladkach. - W sieci pokazywałam krok po kroku, jak wyglądała operacja ich powiększania - zdradziła Julia w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Klaudia El Dursi już od kilku tygodni jest na Zanzibarze, gdzie nagrywany jest kolejny sezon najgorętszego randkowego show tego sezonu. "Hotel Paradise" wraca 22 lutego. Po raz trzeci seksowni single spotkają się w tropikach. Ich cel? Miłość i pieniądze. Coś nam mówi, że nie obędzie się bez intryg. "Hotel Pardise 3" można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:30 na TVN 7. Nowe odcinki obejrzycie również na Playerze.

  Czy dzisiejsza aura sprzyja miłosnym uniesieniom? Co mówią gwiazdy, a co karty w walentynki? Przed czym ostrzega astrolog i wróżka Merkurja i jaki ma to związek z częściowym zaćmieniem słońca i nowiem księżyca w znaku Wodnika? Skorzystajcie z miłosnego horoskopu Merkurji i zobaczcie o co pytali ją internauci na czacie.

  Na portalach randkowych kobiety często mijają się z prawdą w kwestii wieku i wagi, a mężczyźni dodają sobie kilka centymetrów wzrostu. Dlaczego tak się dzieje, że wzrost jest dla panów tak ważny? Czy niscy mężczyźni mają kompleksy i czy "muszą się bardziej starać" w kontaktach z płcią piękną? W studiu Dzień Dobry TVN trzech panów, którym ich wzrost nie przeszkadza: Maciej Damięcki, Maciej „Gleba” Florek i David Gaboriaud.

  O miłości i kryzysach w swoich związkach gwiazdy powiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Dowiedzieliśmy się, kto kogo poderwał i kto kogo ciągnął do ołtarza.

  Z Odetą Moro o zasadach rządzących randkowaniem i gotowaniem rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. A Wy zdobywacie serca partnerów przez żołądek? Zdarza się Wam gotować na pierwszej randce? ;-)

  Zosia Ślotała rzadko pojawia się ze swoim partnerem na czerwonym dywanie. Dla Dawida Wolińskiego para zrobiła jednak wyjątek. Dlaczego? Gdzie najchętniej spędzają czas wolny? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Łukasz Brunacki jest niepełnosprawny od urodzenia. Na co dzień pracuje w przychodni lekarskiej i radzi sobie świetnie. Okazuje się, że nie tylko w pracy, ale również w życiu prywatnym jest zaradny. Dowodem na to jest, stworzony przez niego, portal randkowy dla niepełnosprawnych. Łukasza gościliśmy w Zielonych Drzwiach. Powiedział nam o swoim stosunku do niepełnosprawności i życia. Zobaczcie, jaką radę ma dla innych osób niepełnosprawnych.