Nasze akcje

Bohaterka reportażu Filipa Chajzera odzyskała słuch! "Jestem szczęśliwa!"

Nasze akcje

Udało się odnaleźć niedosłyszącą panią z Ochoty! Reporter i prowadzący Dzień Dobry TVN Filip Chajzer poszukiwał bohaterki swojego materiału. Seniorka ma słaby słuch, a Filip bardzo chciał jej pomóc. Udało się namierzyć panią i ją wspomóc.

Trzy tygodnie temu Filip Chajzer, podczas nagrywania materiału dla Dzień Dobry TVN, spotkał pewną starszą panią. Seniorka miała na sobie żółtą bluzkę z krótkimi rękawami, siedziała na ławce w towarzystwie mężczyzny i psa. Okazało się, że słabo słyszy.

Filip Chajzer chciał pomóc starszej pani

Kilka dni po wyemitowaniu materiału w naszym programie, do Filipa zgłosiło się kilka firm zajmujących się profesjonalnie badaniem słuchu i sprzedażą aparatów słuchowych. Zaproponowały darmową pomoc starszej pani. Niestety Filip nie mógł odnaleźć bohaterki swojego materiału.

Wczoraj wykonałem po osiedlu maraton, byłem w okolicznym sklepie, w kościołach i nic. Pani zapadła się pod ziemię.

- powiedział Filip.

Seniorka odnaleziona

Naszemu reporterowi bardzo zależało na tym, aby odnaleźć panią z ławki. Poprosił więc widzów o pomoc. Akcja zakończyła się sukcesem.

Poszukiwaną seniorką okazała się 86-letnia Pani Helena. Ustaliliśmy to dzięki jej prawnuczce, która napisała do nas po dwóch tygodniach. Skontaktowaliśmy się z Panią Heleną i zaprosiliśmy na badania, które potwierdziły, że seniorka ma znaczny ubytek słuchu.

Po otrzymaniu wyników kobieta otrzymała aparaty słuchowe, które diametralnie poprawiły komfort jej życia.

Słyszę, więc jestem zadowolona i szczęśliwa. (...) Jestem bardzo wdzięczna Państwu.

- powiedziała Pani Helena.

>>> Zobacz także:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości