Newsy

Gosia Ohme i Filip Chajzer po raz pierwszy prowadzą razem Dzień Dobry TVN!

Newsy

Gosia Ohme i Filip Chajzer po raz pierwszy prowadzą razem Dzień Dobry TVN!

W piątek 6 września nasza nowa para prowadzących: Gosia Ohme i Filip Chajzer  występuje po raz pierwszy w roli gospodarzy programu. Bądźcie z nami od 7:30 i trzymajcie kciuki za naszych kochanych debiutantów!

Nadszedł oczekiwany od dawna dzień, gdy w rolę gospodarzy programu wcieli się nowa para prowadzących: Gosia Ohme i Filip Chajzer.

Gosia jako psycholog wielokrotnie występowała na kanapach w charakterze ekspertki, Filip jest reporterem znanym ze swojego poczucia humoru i pomysłowości. Para miała już okazję współpracować na wizji przy okazji współprowadzenia „Big Brother Nocą”.


Dzień Dobry TVN” mam zaszczyt współtworzyć od 8 lat. Do tej pory na ulicy – wśród Państwa. Rozmawialiśmy o wszystkim. Było śmiesznie, najczęściej na luzie, ale czasami też wzruszająco – bo najciekawsze scenariusze pisze życie. Teraz czas na mój nowy rozdział życia. Czuję radość, adrenalinę i oczywiście tremę. Postaramy się z Gosią żeby nasze wydania DDTVN ładowały Was pozytywną energią na cały dzień. Damy wam tematy do rozmów w tramwaju i w pracy. Mam nadzieję, że ta energia przebije się przez szkło.

– swoją nową rolę w programie komentuje Filip Chajzer.

Dołączenie do grona prowadzących „Dzień Dobry TVN” traktuję nie tylko jako ogromną szansę i wyraz zaufania, jakim obdarzyła mnie stacja TVN, ale także jako naturalną drogę rozwoju mojej zawodowej kariery. Z tematami i osobami, którym DDTVN jest bliskie miałam okazję spotykać się m.in. jako redaktor naczelna lifestylowych serwisów kobieta.onet.pl oraz ohme.pl. Dla mnie i Filipa, najważniejsi są ludzie, o których i dla których mówimy. Jako psycholog jestem ciekawa drugiego człowieka i chcę, aby czuł się ze mną dobrze. To na pewno się nie zmieni.

 – komentuje Małgorzata Ohme.

Dzień Dobry TVN - wiele zmian w nowym sezonie

Od nowego sezonu w programie zaszły zmiany! Do grona prowadzących dołączyli Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Oprócz debiutujących w tej roli dziennikarzy, wydania DDTVN poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Znane i lubiane duety witają widzów wcześniej, bo już od 7:30.

Miniony sezon w Dzień Dobry TVN przyniósł wiele nowości – zwłaszcza w postaci unikalnych cykli reporterskich oraz nowych, wyjątkowych twarzy w programie. W roli dziennikarki poszukującej silnych kobiet sprawdziła się Anna Lewandowska, skrojoną na miarę dla DDTVN loterię poprowadził Hubert Urbański a z autorskimi recenzjami lokali serwujących śniadania pojawiła się Lara Gessler. Jako wiodący program śniadaniowy mamy jednak apetyt na więcej! Już od września program zasili solidna dawka nowych propozycji dla widzów.

Larę Gessler i Annę Lewandowską zobaczymy w DDTVN znów, chociaż w nieco innych odsłonach. Z Ewą Mierzejewską pokażemy pomysły na odmianę wystroju mieszkania, z Anią Ibisz i Dawidem Koziołem wybierzemy najciekawsze gadżety z rynku (także eko), Ania Wendzikowska podpowie co zobaczyć w kinie, z Qczajem poradzimy jak ćwiczyć, by zachować zdrowie i sylwetkę a wspólnie z Łukaszem Skopem doradzimy jak dbać o ogród!

W weekendy w podróżniczej odsłonie powrócą Michał Cessanis i Mikołaj Rej. Michał poszukiwał będzie sposobów jak za niewielkie pieniądze zwiedzać odległe destynacje. Mikołaj wyruszy w drogę w poszukiwaniu smaku, na początek do swojej ukochanej Francji. O życiu zwierząt i leśnych tajemnicach opowie Marcin Kostrzyński a Małgorzata Socha w swoim cyklu urządzi widzów na nowo! 

Źródło: DDTVN |
Co sądzisz o tym artykule?
73
13
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
4
07.09.2019
jula
Świetni oboje! Super.
07.09.2019
Cc10
Bylo fajnie. Są ok!
07.09.2019
bs_df
Gosia i Filip są dobrze zgranym duetem niczym z amerykańskiej tv. Proszę o więcej ich.
07.09.2019
anka
bardzo dobry program nie rozumiem hejtu w sieci
Rozwiń wszystkie komentarzy