Gwiazdy

Małgorzata Ohme jako nowa prowadząca Dzień Dobry TVN. Z okazji debiutu przygotowaliśmy dla niej niespodziankę

Gwiazdy

Małgorzata Ohme jako nowa prowadząca Dzień Dobry TVN. Z okazji debiutu przygotowaliśmy dla niej niespodziankę

Małgorzata Ohme - znana widzom m.in. z występów w Big Brotherze - zadebiutowała dzisiaj jako prowadząca Dzień Dobry TVN! Partnerował jej Filip Chajzer. Zobaczcie, co przygotowaliśmy dla niej z tej okazji.

We wrześniu do grona gospodarzy Dzień Dobry TVN dołączyła nowa para prowadzących: Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

Małgorzata Ohme w Dzień Dobry TVN

Nowa prowadząca Dzień Dobry TVN Małgorzata Ohme wcześniej tylko raz współpracowała z Filipem Chajzerem. Para prowadziła wspólnie wieczorne wydania Big Brothera. Jednak widzom Dzień Dobry TVN jest świetnie znana, bo wielokrotnie gościła w naszym studiu jako ekspert od relacji rodzinnych, macierzyństwa oraz psychologii dziecięcej.

Kim jest Małgorzata Ohme?

Małgosia jest z wykształcenia psychologiem. Jest absolwentką psychologii społecznej w Społecznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Zajmuje się psychoterapią dziecięcą, młodzieżową i rodzinną. Działa też na rzecz hospicjów i osieroconych dzieci.

Małgorzata Ohme pracuje także w mediach jako dziennikarka. Od 2017 roku jest redaktor naczelną portalu kobieta.onet.pl. Była jurorką w talent show TVN dla utalentowanych dzieciaków Aplauz, Aplauz, w TVP2 prowadziła program "Życie od kuchni", a w TLC "Okiem Ohme". Była redaktorką naczelną magazynu dla rodziców Gaga oraz serwisu Mamadu.pl. Wspólnie z przyjaciółką Kingą Rusin wydała książkę "Co z tym życiem?". prowadzi też kobiecy portal ohme.pl. 

We wznowionej w 2019 roku nowej edycji programu Big Brother Małgorzata Ohme wraz z Filipem Chajzerem prowadziła program"Big Brother Nocą". Występowała także w programach "Big Brother Arena", podczas których okiem psychologa zerkała na relacje łączące uczestników reality show.


Małgorzata Ohme prywatnie

Małgorzata Ohme jest matką dwójki nastoletnich dzieci: Jurka i Klary. Ich ojcem jest jej były mąż – Rafał Ohme. Prywatność gwiazdy można czasami podejrzeć na jej Instagramie. Dziennikarka dzieli się tym, jak spędza wolny czas, dokąd wyjeżdża, publikuje też zdjęcia ukazujące kulisy jej pracy zawodowej.


Co zrobisz, gdy spotkasz prowadzącego Dzień Dobry TVN?

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer jako mówi prowadzący DDTVN

Co sądzisz o tym artykule?
68
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
08.11.2021
benio
Pani Ohme nie da się słuchać i oglądać, jej głupawy śmiech czasami jest nie na miejscu, zachowanie , ktore dąży do swobodnego jest okropne, chce być wyluzowana a wchodzi to głupawo, sytuację ratuje Pan Filip, ineczej nie da się ogladac