Najnowsze

Marianna Schreiber rozważa, co wypada zakładać żonie ministra. "Bez żartów"

Najnowsze

Autor:
Oskar
Netkowski
player.plMarianna Schreiber uczestniczka Top Model

Marianna Schreiber to żona Łukasza Schreibera, który jest ministrem w rządzie PiS. Za tą sprawą uczestniczka budzi wiele skrajnych emocji w nowej edycji programu "Top Model". Teraz próbuje zaistnieć w sieci pytaniem, co wypada jej założyć, a co nie. To już kolejny wpis, który cieszy się dużą popularnością.

Marianna Schreiber - historia uczestniczki "Top Model"

Ledwo pojawiła się w programie i od razu zdobyła medialny rozgłos. Zarówno jej historia, jak i warunki fizyczne zrobiły duże wrażenie na jurorach i przeszła do dalszego etapu. Jednak największą sensację wzbudziła informacja, kim jest jej mąż. To znany polityk, Łukasz Schreiber, który pełni funkcję ministra w rządzie Mateusza Morawieckiego. Marianna przyznała, że nie powiedziała ukochanemu o swoim udziale w show, a sama stara się trzymać z dala od polityki.

Zawodowo zajmuje się pracą z uczniami – jest nauczycielką dzieci ze spektrum autyzmu. Jak mówiła, udział w Top Model to spełnienie jej marzeń z okresu nastoletniego, kiedy ze względu na złą sytuację materialną rodziny nie mogła zgłosić się do programu.

W 2018 roku kobieta umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie dziewczyny jadącej komunikacją miejską, trzymającej w ręku torbę w tęczowych barwach. Schreiber skomentowała to: "won z mojego miasta". Teraz przeprosiła za swoją wypowiedź dodając, że w kręgu znajomych i przyjaciół ma wiele osób ze środowiska LGBT i "popiera wiele rzeczy, które promuje LGBT".

Marianna Schreiber - co wypada żonie ministra?

Uczestniczka "Top Model" postanowiła wywołać burzę w szklance wody kontrowersyjnym pytaniem. Pod najnowszymi zdjęciami na jej profilu na Instagramie zapytała: "Taki strój Żonie Ministra wypada?".

Po chwili dodając: "Bez żartów - każdy strój wypada, gdy czujesz się w nim komfortowo, niezależnie od tego jaki nosisz rozmiar. Nie ma znaczenia to, czyją żoną jesteś".

Internauci zaangażowali się w dyskusję pod postem. W komentarzach czytamy: "Strój za poważny do tak młodej buzi", "Wypada, wypada. Mąż jest dumny", "Przepiękna i jaka szykowna".

Zobacz też:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości