Najnowsze

  Najnowsze

  Alergia na nikiel jest bardzo uciążliwym schorzeniem, ponieważ pierwiastek ten znajduje się nie tylko w wielu przedmiotach codziennego użytku, ale i w niektórych składnikach spożywczych. Niestety wciąż nie opracowano kompleksowej metody leczenia tego typu uczulenia, dlatego niezwykle ważna jest wiedza odnosząca się do profilaktyki reakcji alergicznych.

  Święta coraz bliżej, a zatem coraz więcej osób rozgląda się za idealną choinką do domu. Jedyni wybierają sztuczne, inni żywe. Ile w tym roku zapłacimy za świeże drzewka na święta Bożego Narodzenia?

  Weronika Książkiewicz, dzięki występom w "Furiozie" i "Powrocie do tamtych dni", zerwała z wizerunkiem aktorki wyspecjalizowanej w komediach romantycznych. Przy okazji promocji filmów udzieliła wywiadu "Wysokim Obcasom". Zdradziła w nim, o czym marzyła jako mała dziewczynka i jak wyglądało jej dzieciństwo.

  To bardzo radosny czas w życiu Gromeego i jego żony Sary Chmiel. Za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosili, że spodziewają się trzeciego dziecka. Przez kilka miesięcy udało im się utrzymać ten fakt w tajemnicy. Dopiero teraz pochwalili się zdjęciem, na którym wokalistka ma już widocznie zaokrąglony brzuszek.

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Na niebie utworzy się trudna kwadratura pomiędzy Marsem rezydującym w znaku Skorpiona, a Jowiszem przebywającym w znaku Wodnika. To układ, który będzie powodował zwiększenie się ciśnienia wewnętrznego. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w horoskopie na środę, 8 grudnia 2021 r.

  W ciągu najbliższych dni na niebie będą wyjątkowo aktywne planety zawiązane z partnerstwem i miłością. To właśnie te tematy będą dla Nas najważniejsze – praca pójdzie w kąt, zaczniemy skupiać się na jakości Naszych relacji. Układy Wenus i Marsa będą determinować nasze zachowania i nakłaniać do spotkań towarzyskich oraz poszukiwania szczęścia w miłości. Sprawdź horoskop tygodniowy na 6-12 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku.

  O najwyższą wygraną w 422. odcinku "Milionerów" walczył Wojciech Saciuk z Warszawy. Mężczyzna bez problemu przeszedł eliminacje. Świetnie poradził sobie też z pierwszymi pytaniami. Trudności pojawiły się później. Z jakim pytaniem zawodnik miał najwięcej kłopotów?

  Trwa Puchar Świata w skokach narciarskich. Gospodarz Dzień Dobry sam postanowił "spróbować" swoich sił w tej dyscyplinie sportowej i za pośrednictwem Facebooka zwrócił się do Kamila Stocha. - Brawo Marcin! - komentują internauci.

  Kołdry obciążeniowe są nierzadko wykorzystywane przez młode mamy do okrywania swoich dzieci. Coraz częściej jednak używają ich także dorośli. Czy rzeczywiście pomagają w eliminacji różnego rodzaju zaburzeń? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała terapeutka i diagnosta integracji sensorycznej, Monika Pyszyńska.