Gwiazdy

Magda Gessler o modzie na wypełnianie ust: "Kobiety poleciały po duszę i ciało 14-latki, chore"

Gwiazdy

Autor:
Izabela
Dorf

Magda Gessler jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W jednym z ostatnich wpisów restauratorka zaapelowała do swoich fanek, aby znowu zaczęły sięgać po pomadki do ust, zwłaszcza te czerwone. Przy okazji odniosła się też do mody na wypełnianie ust.

Magda Gessler o malowaniu ust

Magda Gessler to znana w Polsce restauratorka oraz jurorka programu "MasterChef". Widzowie TVN mogą ją też oglądać w "Kuchennych Rewolucjach", w których ratuje podupadające lokale. Gwiazda słynie z gorącego temperamentu i bezpośredniości. Nie boi się też wygłaszać własnych opinii. W jednym z ostatnich postów na Instagramie stwierdziła, że w ostatnim czasie kobiety przestały używać szminek. Przy okazji odniosła się też do mody na wypełnianie ust.

- Czemu kobiety odstawiły pomadki..., całe wieki usta malowałyśmy w powabny sposób..., królowała czerwień chanella..., a teraz wypełniacze. I co..., gdzie ten cudowny zdradziecki sexapil? Wytłumaczcie mi to...? Please - czytamy we wpisie restauratorki.

Magda Gessler wywołała dyskusję

Pod postem wywiązała się gorąca dyskusja. Wiele fanek Magdy Gessler postanowiło odpowiedzieć na jej pytanie. - "Może dlatego, że medycyna estetyczna jest coraz bardziej popularna. Chyba nic się nie da zrobić z postępem technologicznym. Ja osobiście w domu mam chyba z 5 pomadek różnych firm i nie umiem wyjść bez pomalowanych ust", "Ja też tego nie rozumiem. Każda już wygląda tak samo... Produkcja", "Kiedyś kobiety były piękne same w siebie …! Dzisiaj niestety, niska samoocena pcha piękne kobiety do eksperymentów", "Dla mnie to zwyczajna moda, która szpeci niż upiększa, ale dziewczyny, zwłaszcza młode, lecą jak pszczoła do miodu. Przecież muszą być na czasie", "Naturalność się zatraca. Glonojady na każdym rogu ze zmiotkami z chińskiego plastyku zamiast rzęs" - czytamy w postach.

Magda Gessler postanowiła zareagować na niektóre komentarz. Na wpis: "Bo wszystko jest dla ludzi, bo każdemu jego raj, bo dziś na seksowne malowanie ust nie ma czasu, bo mężczyźni i tak tego nie zauważą, bo, bo, bo. Bo to, co było, to było", restauratorka odpowiedziała: "To my tworzymy tu i teraz... Kobiety poleciały po duszę i ciało 14-latki..., chore".

Były też panie, które nie widzą nic złego w tym, że niektóre kobiety decydują się na wypełnianie ust: - "Wypełniacze są po to żeby delikatnie poprawić mankamenty. Podkreślić urodę. Wówczas można ładnie się pomalować pomadka i jest elegancja. Umiar!", "Medycyna estetyczna się rozwija i nie wypełnia się ust tylko w celu powiększenia, a również niektóre panie lubią naturalny efekt czy wyrównanie asymetrii. Wszystko jest dla ludzi, sama zrobiłam usta i czuję się przepięknie".

Zobacz także:

Autor:Izabela Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości