Gwiazdy

"Mija 5 lat, od kiedy mój Pyś powiedział tak". Małgorzata i Radosław Majdanowie obchodzą rocznicę ślubu

Gwiazdy

Autor:
Milena
Jaworska

10 września 2016 roku Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli ślub. O bajkowej uroczystości rozpisywały się media, a wyjątkowe kreacje panny młodej wzbudziły zachwyt wielu kobiet. Z okazji kolejnej rocznicy piłkarz na swoim Instagramowym koncie zamieścił wyjątkowy wpis.

Niczym królewska para

Ślub tej pary pamięta niemalże każdy. Uroczystość wyjętą prosto z bajki relacjonowała zarówno prasa, jak i wszelkie serwisy rozrywkowe. Rozenek i Majdan tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w show-biznesie, zaskarbiając sobie oddanie wielu fanów, którzy kibicują im od początku ich wspólnej drogi. Były piłkarz i prowadząca "Perfekcyjnej Pani Domu" obchodzą drewnianą rocznicę ślubu!

Fantastyczny czas

Miłość pary wciąż kwitnie. Kolejną rocznicę wspólnej wędrówki Radosław Majdan podsumował wzruszającym wpisem, w którym stwierdził, że te pięć lat było dla pary wyjątkowo udane: To był fantastyczny czas, który dał nam, nie tylko nowe miejsca na świecie które poznawaliśmy razem, czy piosenki, które znaczą dla nas wiele, filmy, które będziemy oglądać po raz kolejny przeżywając te same sceny, ale przede wszystkim, dał nam cudownego Synka - wyznał na Instagramie.

W tym roku Majdan zdołał ubiec żonę, wrzucając wspólne zdjęcie z okazji rocznicy, zanim zrobiła to ona. W swojej wypowiedzi mężczyzna przekonuje, że małżeństwo odmieniło ich życie, bo dało im synka Henryka. Romantyczny, poruszający wpis zakończył cytatem z piosenki z filmu "Narodziny gwiazdy": always remember us this way [zapamiętam nas takich na zawsze].

Post doczekał się wielu komentarzy z życzeniami miłości i szczęścia dla świętującej pary w kolejnych latach. Na uwagę zasługuje także rzymska 5., którą florystka wkomponowała w bukiet.

Zobacz także:

Autor:Milena Jaworska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości