Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem zdradzają kulisy podróży kamperem. "To przeżycie mocno scalające rodzinę"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z rodziną przemierzała Szwecję kamperem, a każdy etap podróży szczegółowo relacjonowała na Instagramie. Teraz wraz z mężem Radosławem Majdanem w Dzień Dobry TVN opowiedzieli o blaskach i cieniach zwiedzania świata tym środkiem transportu. -Jeśli ktoś nas się pyta: "Wy już po wakacjach, odpoczęliście?". To ja sobie myślę: "Nie bądź bezczelna" - zaśmiała się Perfekcyjna Pani Domu.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan o wyprawie kamperem

"Wielkie szwedzkie wakacje" rodziny Majdanów z zapartym tchem śledziły tysiące internautów, którzy niejednokrotnie deklarowali, że InstaStory Małgosi jest ciekawsze od niejednego serialu. Natomiast jak to w świecie mediów społecznościowych bywa, nie mogło się obyć bez nieprzyjemnych komentarzy. Zarzucano, że jedzie za nimi drugi kamper z garderobą i obsługą, a na Instagramie pokazywana jest półprawda. Dlatego prowadząca TVN Style w Dzień Dobry TVN odniosła się do tych plotek.

- Było ciężko. Były momenty, w których chciałam, żeby tam był za nami drugi kamper, z kimś do pomocy, bo naprawdę jest to duża logistyka. Bardzo dużo się dzieje. Można powiedzieć, że nieustająco. Jeśli ktoś nas się pyta: "Wy już po wakacjach, odpoczęliście?". To ja sobie myślę: "Nie bądź bezczelna" - mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan o cieniach podróżowania kamperem.

Dlatego podczas podróży każdy z członków rodziny miał swoje zadania do wykonania. Radosław - prowadził, odpowiadał za kampera, a rano zajmował się Heniem, Stanisław - wyprowadzał 4 psy, zmywał naczynia, Tadeusz – wynosił śmieci i pomagał przy Heniu, a Małgorzata przede wszystkim odpowiadała za logistykę i pozostałe czynności.

Co ciekawe, w Szwecji Małgorzata Rozenek-Majdan odkryła też nową pasję, a mianowicie – zaczęła łowić ryby. – Do tej pory wydawało mi się to trochę barbarzyńską rozrywką. Syn zrobił też cały wykład na temat odczuwania przez ryby. Natomiast to zarzucanie, to wpatrywanie relaksuje - tłumaczyła.

Podróżowanie kamperem scala rodzinę

Choć taka forma podróżowania wymaga nie lady logistyki, to małżeństwo zgodnie przyznało, że to dobra okazja, by spędzić czas z całą rodziną.

– Dla dzieci to jest najlepsza forma spędzania czasu. My oczywiście żartujemy, podkreślając te negatywne strony, ale prawda jest taka, że jest to przeżycie mocno scalające rodzinę. (…) W tym przypadku jest się skazanym na bliskie przebywanie razem. I to naprawdę robi dobrze - wyjaśniła Małgorzata Rozenek-Majdan.

W Dzień Dobry Wakacje wyjawili też, że Szwecja bardzo im przypadła do gustu, zwłaszcza byłemu piłkarzowi. Natomiast już planują kolejną podróż za 3-4 lata, kiedy Henio podrośnie. - Chcemy dwa miesiące jeździć kamperem po Stanach Zjednoczonych - zdradziła żona Radosława Majdana.

Na pytanie, czy dzieci będą nadal chciały z nimi podróżować w przyszłości, Perfekcyjna Pani Domu miała odpowiedź. Okazało się, że rozmawiała już z synem, który zadeklarował, że chętnie będzie towarzyszyć w takich wyprawach. - Ja będę zawsze z wami jeździć na wakacje - miał powiedzieć Małgosi Tadeusz. A jak będziesz miał żonę? - dopytywała mama. "Żona też" - odpowiedział, co wywołało wielką radość Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Zofia Zborowska-Wrona urodziła i pokazała zdjęcie córeczki. Fani: "Jakie Nadziejka ma długie włosy"

Karolina Ferenstein-Kraśko na wakacjach z dziećmi. Zdjęcie zrobione przez syna wywołało zachwyt

Jak Emilia Komarnicka-Klynstra wspiera odporność u dzieci? "To najsilniej działające lekarstwo i najtańsze na rynku"

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości