Gwiazdy

Jennifer Lawrence spodziewa się dziecka. Brzuch gwiazdy jest już całkiem spory

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
x-newsJennifer Lawrence

Jennifer Lawrence należy do hollywoodzkich gwiazd, które na co dzień nie dzielą się swoim życiem prywatnym. Teraz na jaw wyszło jednak, że laureatka Oscara niedługo zostanie mamą. O jej ciąży donoszą media, a na najnowszych zdjęciach widać wyraźnie zaokrągloną sylwetkę 31-letniej aktorki. 

Jennifer Lawrence jest w ciąży

Jennifer swoją przygodę jako aktorka zaczęła już jako nastolatka. Pierwszą nominację do Oscara zdobyła w 2010 roku, za pierwszoplanową rolę w filmie "Do szpiku kości". Prestiżową statuetkę otrzymała dwa lata później, w tej samej kategorii, za kreację w "Poradniku pozytywnego myślenia". Między przygotowaniami do tych ról zagrała także w "Igrzyskach śmierci" oraz "X-menach".

Gwiazda publicznie stara się poruszać jedynie tematy związane z jej karierą i planami zawodowymi. Niedawno pojawiła się jednak informacja, że 31-letnia aktorka spodziewa się dziecka.

Małżeństwo Jennifer Lawrence

Aktorka wyszła za mąż jesienią 2019 roku za Cooka Maroneya, dyrektora nowojorskiej galerii sztuki. Spotykała się z nim wówczas od roku.

O tym, że para spodziewa się dziecka informują między innymi "People" oraz "USA Today", co potwierdził już przedstawiciel gwiazdy. Kiedy możemy spodziewać się na świecie pierwszej pociechy Jennifer Lawrence? Jaka będzie płeć i imię maleństwa? Tego nie zdradza ani sama gwiazda, która, aby zachować prywatność, nie ma nawet konta na Instagramie, ani nikt z jej otoczenia. Jej agent zapowiada, że takie informacje nie pojawią się w najbliższym czasie. Jennifer Lawrence na zdjęciach w żółtej sukience ma już widoczny ciążowy brzuch.

Jennifer Lawrence jest w ciąży! Gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka. Zobacz video:

Autor:Sylwia Wołoch

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości