Gwiazdy

Jennifer Lawrence spodziewa się dziecka. Brzuch gwiazdy jest już całkiem spory

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence należy do hollywoodzkich gwiazd, które na co dzień nie dzielą się swoim życiem prywatnym. Teraz na jaw wyszło jednak, że laureatka Oscara niedługo zostanie mamą. O jej ciąży donoszą media, a na najnowszych zdjęciach widać wyraźnie zaokrągloną sylwetkę 31-letniej aktorki. 

Jennifer Lawrence jest w ciąży

Jennifer swoją przygodę jako aktorka zaczęła już jako nastolatka. Pierwszą nominację do Oscara zdobyła w 2010 roku, za pierwszoplanową rolę w filmie "Do szpiku kości". Prestiżową statuetkę otrzymała dwa lata później, w tej samej kategorii, za kreację w "Poradniku pozytywnego myślenia". Między przygotowaniami do tych ról zagrała także w "Igrzyskach śmierci" oraz "X-menach".

Gwiazda publicznie stara się poruszać jedynie tematy związane z jej karierą i planami zawodowymi. Niedawno pojawiła się jednak informacja, że 31-letnia aktorka spodziewa się dziecka.

Małżeństwo Jennifer Lawrence

Aktorka wyszła za mąż jesienią 2019 roku za Cooka Maroneya, dyrektora nowojorskiej galerii sztuki. Spotykała się z nim wówczas od roku.

O tym, że para spodziewa się dziecka informują między innymi "People" oraz "USA Today", co potwierdził już przedstawiciel gwiazdy. Kiedy możemy spodziewać się na świecie pierwszej pociechy Jennifer Lawrence? Jaka będzie płeć i imię maleństwa? Tego nie zdradza ani sama gwiazda, która, aby zachować prywatność, nie ma nawet konta na Instagramie, ani nikt z jej otoczenia. Jej agent zapowiada, że takie informacje nie pojawią się w najbliższym czasie. Jennifer Lawrence na zdjęciach w żółtej sukience ma już widoczny ciążowy brzuch.

Jennifer Lawrence jest w ciąży! Gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka. Zobacz video:

Autor:Sylwia Wołoch

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości