Moda i Uroda

Ten dodatek sprawia, że makijaż przetrwa cały dzień. Z pewnością masz go w domu

Moda i Uroda

Reporter:
Nastazja Bloch
makijaż

Marzysz o makijażu, który utrzyma się od rana do wieczora? Sprawdziłaś już wiele droższych i tańszych patentów i nic nie działa? Ten trik z TikToka przypadnie ci do gustu. Jak się okazuje, wystarczy tylko… woda gazowana.

Sposób na trwały makijaż

Tuż przed wyjściem do pracy pragniemy, by nasz nieskazitelny makijaż wytrzymał, choć pół dnia. W większości przypadków już po kilku godzinach podkład na skórze zaczyna się ścinać, a po cieniach na powiekach nie ma ani śladu. Po testach wielu utrwalaczy i mgiełek pewna użytkowniczka TikToka wpadła na genialny pomysł. Jak się okazuje, skutecznym sposobem na zachowanie idealnego makijażu jest woda gazowana. Seana, działająca pod pseudonimem @seananthonyv wyjaśniła bowiem, że spryskanie twarzy wodą z bąbelkami zapewnia trwały make-up, a także, zmniejsza widoczność porów, napina skórę i przy okazji wspaniale nawilża.

Utrwalanie makijażu krok po kroku

Ciekawi was, jak zastosować wodę gazowaną w makijażu? To proste. Wystarczy przelać płyn z butelki do atomizera i spryskać twarz przed wykonaniem make-upu. Te samą czynność należy powtórzyć po nałożeniu kosmetyków.

Patent z Tiktoka bardzo szybko zaczęły testować użytkowniczki. Jak się okazuje, wiele z nich potwierdza skuteczność wody gazowanej. Trik ten podpasował także guru urody. Huda Kattan, zadowolona z efektów dodaje: - Jeśli chciałabyś przetestować trik na sobie, używaj świeżo otwartej wody i wlewaj do atomizera dokładnie tyle, ile potrzebujesz.

@hudabeauty Tested out sparkling water as a setting spray? IB: @Sean Anthony #hudabeauty #foryou #xyzbca #makeuphacks #viralvideo @hudabeauty original sound - Huda Beauty

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Sergio Monti/EyeEm/GettyImages

Pozostałe wiadomości