Horoskop

Horoskop tygodniowy. Dla jednego ze znaków zodiaków to doskonały okres na sukces zawodowy i miłosny

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Tablica horoskopu i znaków zodiaku
humonia/Getty ImagesHoroskop tygodniowy na 25 kwietnia - 1 maja 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 25 kwietnia - 1 maja 2022 r. Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Byka. Przed nami ciekawy i obfitujący w wydarzenia na niebie koniec miesiąca. Będziemy bardzo skupieni na tym, aby zabezpieczyć swoją przyszłość, w tym przede wszystkim aspekty finansowe.

Zbliżający się Nów Księżyca w znaku Byka (30.04) ukierunkuje nasze myślenie na tematy związane z karierą zawodową, bezpieczeństwem materialnym, zmianą pracy lub pozyskaniem nowych funduszy. Istotne w horoskopie biznesowym, pozytywnie działające ciała niebieskie, czyli Wenus i Jowisz spotkają się w koniunkcji w znaku Ryb, co pomoże znakom wodnym (Raki, Skorpiony i Ryby) w otworzeniu sobie drzwi do nowych potencjałów i możliwości rozwoju. Koniunkcja Wenus i Neptuna (27.04) ożywi artystów i przysporzy im weny, ale ponownie będziemy mówić o morzach i oceanach, w niekoniecznie miłym kontekście. W ostatni dzień miesiąca, Merkury zmieni znak z Byka na Bliźnięta i znajdzie się w swoim królestwie.

Horoskop tygodniowy na 25.04-01.05 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Trudno Ci będzie osiągnąć to na co liczysz. Najbliższe dni będą wymagały od Ciebie dużego nakładu pracy. Efekty będą poniżej oczekiwań. Możesz mierzyć się z bólami karku i obniżonym nastrojem. To nie są najlepsze dla Ciebie układy na niebie, ale nie możesz pozwolić sobie na absencję w firmie czy szkole. Przez zaciśnięte zęby będziesz robić to, co do Ciebie należy. W partnerstwie będzie narastać napięcie, którego kumulacja da swój wyraz w jakiejś sprzeczce czy wybuchu w piątek lub sobotę. Początek majówki nie zapowiada się spokojnie.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop tygodniowy - Byk

Nie mogłeś sobie zamówić lepszych układów na początek długiego weekendu. Twoja patronka Wenus spotyka się z Neptunem i Jowiszem, co spowoduje, że poczujesz się jak pępek świata. Wszystko może kręcić się wokół Ciebie, tym bardziej, że nadchodzi Nów Księżyca (30.04) właśnie w Twoim znaku zodiaku. Uda się wszystko co zamierzasz. Pomoże Ci w tym tak zwany szczęśliwy los, lub - jak kto woli - przypadek, ale sam byś tego lepiej nie zaaranżował. Śmiało ruszaj na spotkanie z przeznaczeniem, w tym również to dotyczące miłości. W najbliższych dniach ktoś przetnie Twoją orbitę jak meteor. Samotne Byki mogą komuś wpaść w oko.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

To będzie tydzień pracy, wysiłku i wielkich wymagań, które postawią przed Tobą przełożeni. Pozbędziesz się wielu iluzji dotyczących współpracujących z Tobą osób i będziesz musiał zachować zimną krew, chociaż we wtorek i środę będzie się w Tobie gotować. Dopiero koniec tygodnia przyniesie znaczącą ulgę. Twój patron – Merkury wraca do domu, czyli do znaku Bliźniąt. Szybkonogi posłaniec dotrzyma danych Ci obietnic i pozwoli Ci odegrać się na przeciwnikach. Znowu zaczniesz czuć przewagę we wszystkich dziedzinach i utrzesz nosa swoim adwersarzom. Jeszcze chwilka, a wrócisz do gry na swoich zasadach.

Horoskop tygodniowy - Rak

Zbliżający się Nów Księżyca w znaku Byka bardzo Ci sprzyja i zachęca Cię do kontynuowania obranej ścieżki zawodowej. Twój organizm wspiera również pozycja Słońca w znaku Byka oraz koniunkcja Wenus z Neptunem i Jowiszem. Możesz spodziewać się wielu ważnych, towarzyskich spotkań i zaproszeń. Ktoś po cichu liczy na to, że spotka Cię wśród innych bywalców pewnych wydarzeń kulturalnych. W najbliższych dniach nie zagrzejesz miejsca w domu. Będziesz bardzo aktywny, skuteczny i przedsiębiorczy. To doskonały okres na sukces zawodowy i miłosny.

Horoskop tygodniowy - Lew

Niestety nie mam dla Ciebie optymistycznych wieści Lwie. Tydzień będzie upływał w trudnej, męczącej Cię atmosferze. Ciągle tylko praca, obowiązki, wymagania i roszczenia. Na wszystkie osoby w Twoim otoczeniu weźmie Cię złość, ponieważ nikt nie chce pomagać, ale każdy będzie chciał brać. Nie unikaj szczerej rozmowy. Postaw wszystko na jedną kartę i powiedz o tym co Cię gnębi. To może pomóc, właśnie na Nów Księżyca w znaku Byka (30.04) i dokona się jakiś rodzaj oczyszczenia Twojej relacji. Twoje zdrowie również będzie wymagać większego zainteresowania. Zbliża się częściowe zaćmienie Słońca (30.04), a Twój układ wieńcowy ich nie lubi, więc stosuj profilaktykę i prewencję.

Horoskop tygodniowy - Panna

Nie powinnaś się martwić ani o stan swojego portfela, ani o stan Twojego serca. Oba miejsca będą zapełnione po brzegi. W ciągu tego tygodnia niebo będzie Cię doglądać i dopieszczać. Zaczniesz widzieć inne możliwości, niż tylko utarte ścieżki czy szlaki, którymi chodziłaś do tej pory Panno. Pokusisz się nawet o jakieś eksperymenty i ryzyko, których przecież na co dzień unikasz jak ognia. Rozsmakujesz się w nowych doświadczeniach, nowym towarzystwie i komplementach prawionych Ci przez osoby na wyższych stanowiskach. W kwestiach zdrowotnych również lepiej. Po 30. kwietnia trzeba będzie uważać na gardło i krtań.

Horoskop tygodniowy - Waga

Twoja opiekunka – Wenus będzie się układać na niebie z Neptunem i Jowiszem. To dla Ciebie doskonała wiadomość. Tydzień będzie obfitował w różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i artystyczne, na których chętnie zagościsz, Pojawi się okazja do zawarcia nowych, uroczych znajomości. Jeśli jesteś w związku atmosfera w relacji znacznie się podniesie. Fortuna będzie Ci sprzyjać również jeśli chodzi o kwestie materialne. Jedynie dzień Nowiu Księżyca (30.04) może spowodować większą nerwowość i natłok obowiązków przed majówką. W kwestiach zdrowia uważaj na układ moczowy.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Z każdym dniem, coraz bardziej zbliżamy się do Nowiu Księżyca, który będzie mieć w miejsce w opozycyjnym względem Twojego znaku Byka. Możesz być pewny, że najbliższe dni przyniosą Ci ekscytujące, uczuciowe niespodzianki. W najlżejszym wypadku skończy się na niewinnym flircie, ale może być dużo poważniej. Życie roztoczy przed Tobą mocne pokusy i prawdopodobnie im ulegniesz. W finansach i kwestiach zawodowych lepiej niż zakładasz. Trygon Wenus, Neptuna i Jowisza do Twojego znaku od 27. do 30. kwietnia postawi na Twojej drodze doskonałe okazje, z których grzechem byłoby nie skorzystać. Wszystko zadziała jak dobrze naoliwiony mechanizm.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

W najbliższych dniach musisz bardzo uważać i dmuchać na zimne. Prawie wszystkie układy planet będą wystawiać Cię na próbę. To tydzień trudnych wyzwań. Przyjrzyj się bacznie swojej sytuacji w pracy i w partnerstwie, ponieważ zalążki problemów mogą pod koniec tygodnia urosnąć do gigantycznych rozmiarów. Nie zwlekaj z ważnymi rozmowami. Jeśli jest pojawiła się jakaś nieszczerość i kłopoty finansowe, spójrz prawdziwe w oczy. Nie unikaj konfrontacji, załatwiaj sprawy na bieżąco. Twoja kondycja w czwartek i piątek pozostawi wiele do życzenia. Może warto skorzystać z wizyty u lekarza i opowiedzieć o Twoim przemęczeniu?

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Będziesz mieć powody do radości. Wiele kwestii się naprostuje i samoczynnie wskoczy na właściwe tory. Może to nie do końca szlachetne, ale poczujesz satysfakcję z powodu tego, że ktoś, kto od dłuższego czasu kopał pod Tobą dołki, sam w nie wpadł. Układy planet pozytywnie wpłyną na wszystkie Twoje interesy. Nów w Byku oraz koniunkcja Wenus z Jowiszem przyniosą Ci pokaźne profity. Zdobędziesz potrzebne Ci nakłady finansowe. W kwestiach uczuciowych również przyjemniej. Zaplanujecie wspólne spędzanie czasu i to przyniesie Wam sporo przyjemności. Kondycja fizyczna także zwyżkuje.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Najbliższe dni nie przyniosą Ci satysfakcji na którą czekasz. Nów Księżyca w znaku Byka odbędzie się w kwadraturze do Twojego znaku, co jest dla Ciebie dość nieprzyjemne. Wydarzenia w tym tygodniu będą przypominać jazdę kolejką górską. Czekają Cię przejściowe poprawy i obniżenia nastroju. Nie narażaj się na dodatkowe kłopoty i unikaj alkoholu oraz towarzystwa, które może być dla Ciebie źródłem niebezpieczeństwa. Na pielęgnowanie uczucia nie starczy Ci ani czasu, ani ochoty. Będziesz zajęty rozwiązywaniem kłopotów zawodowych oraz łataniem finansowych braków. No trudno, poradzisz sobie, a od 1. maja sytuacja zacznie się obracać na Twoją korzyść.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Nareszcie poczujesz wiatr w żaglach, w przenośni, ale bardzo możliwe, że całkiem dosłownie. Aktywność Wenus, Neptuna i Jowisza w Twoim znaku wygna Cię gdzieś nad wodę i prawdziwa żaglówka bardzo chętnie zabierze Cię na pokład. Najbliższe dni spędzisz aktywnie, radośnie, w niezwykle interesującym gronie. W Twoim życiu zaroi się od nowych kontaktów i dobrze rokujących znajomości. Nadrobisz głód towarzyskich spotkań. Dobroczynna koniunkcja Wenus i Jowisza (30.04) oświetli swoim blaskiem przede wszystkim Ryby urodzone w ostatnim dekanacie znaku, które mogą coś wygrać albo zyskać wartościowy przedmiot. Jednak reszta przedstawicieli tego znaku, również nie powinna na nic się uskarżać, ale cieszyć życiem i wolnymi dniami.

Gwiazda Spica w horoskopie urodzeniowym

Gwiazda Spica, nazywana również Kłosem lub Alfą Virginis jest najjaśniejszą gwiazdą z gwiazdozbioru Panny. Jest regularnie zasłaniana przez Księżyc, ponieważ leży w pobliżu płaszczyzny ekliptyki. W astrologii miejsce to uznawane jest za oko cyklonu bądź małą oazę szczęścia, ponieważ znajduje się na trasie via combusta. W kłos gwiazdozbioru Panny zalicza się również Arktur, Denebola i Cor Caroli. Według słynnych astrologów Spica ma naturę Wenus z niewielką domieszką Marsa. Pojawiająca się w horoskopie może świadczyć o skłonnościach do sukcesu, sławy, ale także szczęścia, życzliwości czy uwielbieniem piękna i wiedzy.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: humonia/Getty Images

Pozostałe wiadomości