Horoskop

Horoskop na środę. Będziemy zmotywowani do działania

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Rysunek gwiazd i planet
gettyimages/Surasak SuwanmakeHoroskop dzienny na środę

Słońce przebywa w znaku Koziorożca, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Będziemy w nieco lepszej formie, poczujemy się silniejsi i bardziej zmotywowani do działania. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku we środę, 19 stycznia 2021 roku.

Po trudnych klimatach z ostatnich dni zapragniemy odreagować stres w towarzystwie osób, które znamy i lubimy. To doskonały czas na dzielenie doświadczeń z innymi i wymianę informacji w niezobowiązującej atmosferze.

Horoskop dzienny na środę, 19 stycznia 2022 roku

Horoskop dzienny - Baran

Będziesz mieć dobry i owocny czas w pracy. Wszystko powinno pójść dzisiaj jak z płatka. Szybko uwiniesz się z projektami i zadaniami. Wieczorem Księżyc w znaku Lwa uatrakcyjni Ci czas w towarzystwie innych osób.

Horoskop dzienny - Byk

Sytuacja będzie wymagała od Ciebie ostrożności. Trzeba działać taktownie, ponieważ możesz kogoś rozzłościć byle drobiazgiem. Dzisiaj w pracy i partnerstwie będziesz czuł się jak na polu minowym. Wieczór spędzisz w kuchni.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W głowie będą Ci atrakcje partnerskie. Możesz czuć większą potrzebę interakcji z innymi. Dzień w pracy zleci szybko, a wieczorem pojawi się gorąca atmosfera i niezwykłe spotkania towarzyskie, które poprawią Ci humor.

Bezsenność

Zarwana noc – jej skutki widoczne są nawet 7 dni
Zarwana noc – jej skutki widoczne są nawet 7 dniDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Horoskop dzienny - Rak

Ktoś spróbuje Cię trochę wykorzystać do swoich spraw. Nie angażuj się w problemy, które tak naprawdę Ciebie nie dotyczą. Możesz być nieco zbyt naiwny Raczku, zatem włącz po południu do akcji zdrowy rozsądek.

Horoskop dzienny - Lew

Księżyc przebywa w Twoim własnym znaku i sprawi, że będziesz w centrum uwagi. W Twojej firmie bądź miejscu pracy spodziewaj się odwiedzin. To dobry dzień na negocjacje i przedstawienie swoich pomysłów innym. Znajdziesz uznanie.

Horoskop dzienny - Panna

Środa przywita Cię większym niż zazwyczaj zmęczeniem. Będziesz zabiegana i musisz się zmierzyć z trudnymi sytuacjami zawodowymi. Ze wszystkim sobie poradzisz, pozałatwiasz również sprawunki dla bliskich, ale wieczorem już na nic innego nie będziesz mieć sił.

Horoskop dzienny - Waga

To będzie udany i aktywny czas. Z powodzeniem uporasz się ze wszystkimi obowiązkami. Powinnaś wreszcie odetchnąć po ciężkiej Pełni Księżyca i na nowo odzyskać swój optymizm. Planety załatwią większość kwestii za Ciebie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Spotkasz się dzisiaj z jawnym lekceważeniem Twoich spraw i pomysłów. Ktoś wyprowadzi Cię z równowagi swoją postawą. Nie daj się wciągnąć w jakąś wojenkę, ponieważ wyjdzie na to, że jesteś problematyczny. Wieczór korzystniejszy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Księżyc w przyjaznym Ci znaku Lwa pobudzi Cię i postawi na nogi. Po ostatnim marudzeniu nie powinno być śladu. Otoczysz się osobami, które umilą Ci czas i będą mieć na Ciebie dobry wpływ. W pracy do przodu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przed Tobą trudniejszy dzień. Ktoś zdemaskuje się i ujawni swoje złe intencje. Nie możesz liczyć na większe wsparcie, trzeba będzie działać na własny rachunek. Pojawić się może również zazdrość z powodu Twoich ostatnich zakupów.

Horoskop dzienny - Wodnik

Księżyc w opozycyjnym znaku Lwa sprawi, że możesz poczuć się lekko i swobodnie. Zapragniesz podzielić się z kimś swoim dobrym humorem i sprawisz komuś miłą niespodziankę. To będzie doskonały dzień na okazywanie uczuć.

Horoskop dzienny - Ryby

Środa przyniesie jakieś pilne problemy i sprawy do natychmiastowej interwencji. Trzeba będzie wyrazić swój sprzeciw wobec odgórnej decyzji, napisać odwołanie, iść na pocztę. Będziesz dochodzić swoich praw również w partnerstwie.

Co oznacza nieharmonijny aspekt planet w horoskopie?

Jeśli w horoskopie urodzeniowym zaobserwuje się nieharmonijny aspekt, to oznacza on słabości i znaki związane ze znakiem, jeżeli występują one w nieharmonijnej koniunkcji. Podobnie sprawa ma się, jeśli jest to nieharmonijna kwadratura lub opozycja. Należy bowiem przypomnieć, że są to układy nieharmonijne, które mogą świadczyć o jakichś problemach w danym aspekcie. Jednocześnie są one motywatorem do działania i zmiany. Nieharmonijne aspekty mogą świadczyć o tym, że w kwestiach duchowych niekoniecznie spełnialiśmy i żyliśmy poprawnie w poprzednich wcieleniach.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/Surasak Suwanmake

Pozostałe wiadomości