Horoskop

Horoskop dzienny na niedzielę. Czeka nas niespokojny dzień z kłótniami w tle

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
sarayut Thaneerat/Getty ImagesHoroskop dzienny na niedzielę, 17 października

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Ryb. Na niebie utworzy się sekstyl Merkurego i Wenus, który sprzyja nocnym imprezom z soboty na niedzielę, ale później dzień przyniesie Nam spore niepokoje. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 17 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Wczesnym popołudniem będziemy mieć do czynienia z kwadraturą Słońca i Plutona, co spotęguje jakieś poczucie zagrożenia. Niedzielny wieczór nie będzie wyglądał spokojne. Kłótnie i nerwy rodzinne oraz jakieś niepokojące wiadomości płynące z mediów spowodują, że nie będziemy w radosnym nastroju, wręcz przeciwnie. Kolejne pożary i wypadki z ogniem w tle bardzo prawdopodobne.

Horoskop dzienny na niedzielę, 17.10.2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj będziesz spierać się z domownikami praktycznie o wszystko. W Twoim otoczeniu pojawi się jakaś ostra wymiana zdań. Będziesz czuć się zirytowany i podkręcony nadmiarem trudnych emocji. Łatwo się zatracisz w jakimś ferworze walki. Musisz uważać na to jak prowadzisz auto i unikać konfrontacji na drodze.

Horoskop dzienny - Byk

Sekstyl Wenus i Merkurego oraz dobre położenie Księżyca pomoże Ci z powodzeniem zająć się sprawami rodzinnymi. Wizyty i odwiedziny upłyną Ci w dobrej atmosferze. Wieczorem będziesz mieć więcej czasu dla siebie, być może skusisz się na maseczkę na twarzy i lekturę wylegując się na kanapie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzień rozpocznie się doskonale. Pozytywny sekstyl Merkurego i Wenus pomoże Ci odpocząć i cieszyć się wolnym czasem. Będziesz czuć się fantastycznie we własnej skórze i relaksować w ulubiony sposób. Po po południu możesz spodziewać się przyjemnych kontaktów z innymi i dobrych wiadomości płynących ze skrzynki elektronicznej.

Horoskop dzienny - Rak

Zbliżająca się Pełnia Księżyca w znaku Barana coraz mocniej szarga Ci nerwy. Trudne wpływy na niebie nie współgrają z Twoją wrażliwą energią. W Twoim partnerstwie posypią się iskry. Nie będziesz wiedział co masz zrobić, aby uspokoić podminowaną atmosferę. Dzisiaj nawet herbatka u mamy niewiele pomoże. Najlepiej zrobisz wycofując się z pewnych dyskusji.

Horoskop dzienny - Lew

Dzień zapowiada się bardzo sympatycznie. Możesz spędzić urocze przedpołudnie na spacerach albo kawie w pewnym klimatycznym miejscu. Niestety wieczorem klimat znacznie się oziębi i nie chodzi tutaj tylko o temperaturę. Pojawią się niewygodne sytuacje i niezbyt miłe okoliczności. Ktoś będzie chciał zmusić Cię do decyzji.

Horoskop dzienny - Panna

Poczujesz, że musisz wyjść z mieszkania i zechcesz spędzić czas na aktywnym wypoczynku. Pobyt na łonie natury dadzą Ci wytchnienie i możliwość przemyślenia na spokojnie planów na cały tydzień. Po południu niezapowiedziana wizyta lub ciężki telefon trochę zburzy Twoje poczucie spokoju.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj zaskoczysz sama siebie, bo postanowisz ruszyć się z łóżka, chociaż zapowiadałaś sobie, że nie będziesz opuszczać go do południa. Głód emocji wygna Cię na poszukiwanie towarzystwa innych osób. Będziesz mieć możliwość spotkać się pod byle pretekstem, ale to nie potoczy się w dobrym kierunku. Ktoś niemiło zaskoczy Cię swoim zachowaniem.

Horoskop dzienny - Skorpion

Na niebie dojdzie dzisiaj do kwadratury Słońca i Twojego patrona – Plutona. To spowoduje, że ktoś może podważać Twój autorytet w domu lub w jakiejś ważnej dla Ciebie sprawie. Nie wchodź w te trudne rozmowy, nie zaogniaj sprawy, ponieważ może się to skończyć nawet zerwaniem kontaktów. Wieczorem trochę stonujesz swój nastrój i skupisz się na jakimś filmie bądź książce.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj będziesz chciał komuś sprawić przyjemność, zaspokoić cudze oczekiwania, spełnić życzenia. Niestety, czego byś nie zrobił spotka się z krytyką bądź lekceważeniem. Im bardziej będziesz się starał, tym gorzej będzie wychodzić. Unikaj jak ognia plotek i skarg przez telefon, bo szybko obrócą się przeciwko Tobie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przebywający w Twoim znaku zodiaku Pluton ustawi się w kwadraturze ze Słońcem. To nie będzie sympatyczny wpływ. Musisz dzisiaj zachować szczególną ostrożność, ponieważ ktoś włoży w Twoje usta słowa, których nie powiedziałeś lub będzie chciał obarczyć Cię odpowiedzialnością, za działania, których nie wykonałeś. Twoja druga połówka lub członek rodziny może mijać się z prawdą.

Horoskop dzienny - Wodnik

W tym dniu wszystko jest możliwe. Nawet to, czego byś kompletnie się nie spodziewał. Dzisiaj będą nachodzić Cię myśli o ludziach, z którymi kiedyś byłeś związany, o wydarzeniach z przeszłości, które chciałbyś cofnąć. Aura planet sprzyja radykalnym decyzjom i mocnym wnioskom, które być może nie będą zbyt przyjemne ani optymistyczne.

Horoskop dzienny - Ryby

Księżyc przebywa w Twoim własnym znaku. Dzisiaj emocje będą Cię wypełniać po brzegi. Nie masz czasu na zastanawianie się, musisz działać. Warto szczerze porozmawiać z najbliższymi o Twoich planach na przyszłość i o tym, że chciałabyś Rybo zacząć proces zmian – być może myślisz nawet o przeprowadzce. Po południu czekają Cię ważne spotkania.

Feng Shui – chińska metoda wróżenia

Feng Shui, poprawnie czytane feng szłej, to chińska metoda, która dawniej stosowana była do określania, czy dane miejsce jest odpowiednie do osadzenia się. Stosowana była niemal od samych początków kultury chińskiej. Jej prozaiczne podejście na przestrzeni wieków ewoluowało, dzisiaj kojarzy się przede wszystkim z poprawnym ustawieniem domu i sprzętów w nim, tak, aby energia swobodnie przepływała. Wcześniej Feng Shui służyło przede wszystkim do określania, czy dany teren jest dobry pod osadzenie się, czy ziemia jest odpowiednio stabilna, czy nie wieją zbyt mocne wiatry, czy nie ma ryzyka powodzi lub trzęsienia ziemi itd.

Z chińskiego oznacza wiatr i woda, wiatr, który jest niewidzialny i woda, która jest nieuchwytna.

Zobacz także:

Co gwiazdy mówią o mężczyznach?
Co gwiazdy mówią o mężczyznach?Jak sobie radzić z mężczyznami z poszczególnych znaków zodiaku? Na co mężczyźni urodzeni w poszczególnych znakach zodiaku zwracają uwagę?
Dzień Dobry TVN

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości